طرفداران اصلاحات جهان آرا فرار را ترجیح می دهند/ گفتگوی داخلی بلد نیستند چه برسد به گفت وگوی مدنی

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری موج، برنامه جهان آرا ساعت 20 امشب با تماشای مراسم ارائه دولت اصلاحات و اعتدال، محوریت این قسمت از برنامه از آنتن زنده شبکه افق پخش شد. این برنامه با حضور زهرا شجاعی، رئیس مرکز مشارکت زنان در دولت خاتمی و شهیندته ملاوردی، معاون زنان و خانواده روحانی برگزار شد.

آنچه در این برنامه بیش از پیش مورد توجه مخاطبان قرار گرفت این بود که به گفته کاربران هیچ تسامح و شنیداری از سوی مهمانان برنامه وجود نداشت و موجی از اعتراض ها را در پی داشت.

از سوی دیگر مهمانان این برنامه که از طیف اصلاحات بودند، فرار را در اواسط برنامه ترجیح دادند، در حالی که مخاطبان منتظر نتیجه مشخصی از روند گفت وگو بودند تا از زیر بار پاسخگویی و روشنگری عمومی دوری کنند. تا برنامه جهان آرا که به خوبی توانسته مخاطبان خود را پیدا کند طراحی شود.

آنها گفتگوی داخلی را نمی شناسند، چه رسد به گفت و گوی تمدن ها

زهرا شجاعی یکی از میهمانان برنامه مدام در تلاش بود تا از عملکرد خود در دوران ریاستش در مرکز مشارکت زنان در دولت خاتمی دفاع کند و از یکی از رهبران شورش دفاع کند و اقدامات سرکشانه خود را تطهیر کند. او چندین بار در پایان نام خود از عنوان «حفکم الله» استفاده کرد که با واکنش های تند فضای مجازی مواجه شد.

نمایندگان آزادگان دوشنبه شب به صورت زنده نشان دادند که زبان خود را بلد نیستند و حتی نمی توانند در گفتمان داخلی موفق باشند چه رسد به گفت و گوی تمدن ها.

  اصلاح قوانین فساد اداری باید اولویت اصلی دولت سیزدهم باشد

دیدگاهتان را بنویسید