صحنه قتل خانواده در کرمانشاه بازسازی شد

صحنه قتل خانواده در کرمانشاه بازسازی شد

دادسرای کرمانشاه با حضور بازپرس ویژه قتل، صحنه یک قتل خانوادگی اخیر را بازسازی کرد که در آن سه عضو خانواده (یک مادر و دو دخترش) توسط داماد سابقشان کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، امیر حیدر محمدی بازپرس ویژه قتل دادسرای کرمانشاه در حاشیه بازسازی صحنه قتل به تشریح جزئیات قتل پرداخت و گفت: یک اسلحه بخرید.

وی افزود: قاتل به دلیل داشتن رابطه خانوادگی و داشتن فرزند مشترک با همسر سابقش که در این حادثه او را به قتل رساند، توانست به منزل مقتولان برود.

بازپرس ویژه قتل گفت: قاتل شب حادثه (5 بهمن) با مراجعه به منزل مقتولین با آبمیوه سمی و انتظار، همسر، مادرشوهر، عروس و همسر سابق خود را مسموم کرد. بیهوش بودن یا خواب عمیق

وی به حضور کودک خردسال قاتل و یکی از قربانیان در زمان جنایت اشاره کرد و ادامه داد: قاتل پس از اطمینان از خواب عمیق وارد اتاقی شد که هر سه مقتول در آن خوابیده بودند. او دو گلوله به هر یک از آنها شلیک می کند – یکی در سر و دیگری در سینه.

محمدی گفت: قاتل پس از جنایت از صحنه متواری و قصد خروج از کرمانشاه را داشت که در حومه منزل یکی از آشنایان فراری دستگیر شد.

وی در خصوص انگیزه قاتل از این جنایت شنیع گفت: متهم در بازجویی ها انگیزه خود را مشکلات خانوادگی و اختلافات ریشه دار و قدیمی ناشی از روابط خانوادگی با مقتولین عنوان کرد که باعث ایجاد حس انتقام جویی می شود. . “بود.

  کشت قراردادی برنج در 160 هکتار از شالیزارهای بابل

دیدگاهتان را بنویسید