شناسایی 1632 بیمار جدید مبتلا به عروق کرونر در اصفهان / 111 بیمار

نورالدین سلطانیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: شب گذشته یک هزار و 632 نفر در استان به ویروس کرونا مبتلا شدند و 111 بیمار بستری شدند.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت 81 بیمار مبتلا به عروق کرونر با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و نیازمند گذراندن دوره قرنطینه در منزل هستند.

نورالدین سلطانیان در خصوص آمار بیماری های عروق کرونر قلب در استان توضیح داد: در حال حاضر 479 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب به استثنای کاشان، آران و بیددل در بیمارستان های استان اصفهان بستری هستند. متأسفانه 63 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه و مراقبت های ویژه هستند و بخش مراقبت های ویژه تحت مراقبت و نگهداری است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مرگ و میر کرون گفت: از تاج.

وی افزود: از ابتدای شیوع بیماری ویروس کرونا تاکنون یک میلیون و 330 هزار و 399 مورد قطعی و مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب در استان اصفهان به استثنای کاشان، آران و بیدول شناسایی شده است.

سلطانیان گفت: همچنین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 11 هزار و 31 نفر فوتی قطعی شده و 6 هزار و 376 نفر مشکوک به تاج در استان اصفهان به استثنای کاشان، آران و استان اصفهان به این بیماری مبتلا شده اند. بیدول. او بود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار کل بهبود یافتگان گفت: از زمان شیوع این ویروس در استان تاکنون 128 هزار و 860 نفر از مراکز کرونای تحت پوشش اصفهان ترخیص شده اند. دانشگاه علوم پزشکی.

  تعلیق فعالیت هیئت رئیسه پارلمان عراق؛ مانع موقت برای تشکیل «دولت اکثریت ملی»

دیدگاهتان را بنویسید