سردار تنگسیری: آمریکایی ها حق ورود به آب های ایران را ندارند

خبر عجیب

شفقنا- فرمانده ناوگان سپاه گفت: امروز اگر رزمندگان اسلام در دریا با آمریکایی ها مقابله کنند از روح پاک شهدا سلب شده است و دشمن حق ندارد وارد آب های سرزمینی ما شود و حتی تحت کنترل ما باشد. “

به گزارش شفقنا، امیر دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در یادواره 224 شهید سیاهکل با دعوت از ایثارگران خواستار حضور در مجالس شهادت شد و گفت: حضور شهدا یعنی تبریک به شهدا و ایثارگران وقتی که داریم. به ما دادن.

وی شهدا را لنگرگاه انقلاب اسلامی خواند و افزود: در آستانه چهل و چهارمین سال انقلاب اسلامی هستیم و این ایام متعلق به شهداست.

فرمانده ناوگان سپاه با بیان اینکه شهدا با خدا عهد بسته اند، گفت: انقلاب اسلامی میراث شهداست و ما وظیفه داریم از میراث شهدا پاسداری کنیم. مطالعه وصیت نامه شهدا نیز ضروری است.

وی حمایت از انقلاب و پیروی از ولایت فقیه و توجه به نماز و حفظ حجاب را محور وصیت شهدا دانست و گفت: تا زمانی که ما در کنار شهدا و در راه شهدا هستیم، دشمن انجام می دهد. جرات ضربه زدن به ما را ندارند

تنگسیری با بیان اینکه باید مقاومت در برابر شهدا را در مقابل دشمن بیاموزیم، تصریح کرد: شهدا رفتند تا بمانیم و به ایرانی بودنمان افتخار کنیم.

وی راز مقاومت شهدا در برابر دشمن را با خدا می داند و می گوید: تا زمانی که خدا داریم از دشمنان نمی ترسیم و این همه تحریم و تهدید و مشکلاتی که دشمن برای ما ایجاد کرده است. برای پیامبر (ص) وجود داشت، ما به برکت خون شهدا از این امتحانات پیروز بیرون خواهیم آمد.

  سخنرانی استاد حسین انصاریان در ماه مبارک رمضان

فرمانده ناوگان سپاه با بیان اینکه جوانان دلیر و دلیر ایران اسلامی همیشه برای عزت کشور فداکاری می کنند، گفت: خاک ما شوید و حتی در آب ها تحت کنترل ما باشید.

وی با تاکید بر لزوم توسل به شهدا و ادامه راه آنان، افزود: باید از انقلاب و رهبری حمایت کنیم تا پرچم شهدا را به امام زمان تحویل دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید