ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ایام دهه فجر بیانیه ای صادر کرد

خبر عجیب

شفقنا- ستاد کل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای بر ضرورت تبیین و شناخت دستاوردهای انقلاب اسلامی و پیگیری آرمان های آن توسط عموم مردم به ویژه نسل جوان به عنوان نیاز به حفظ و تقویت انقلاب اسلامی و مقابله تاکید کرد. تهدیدهای دشمنان

به گزارش شفقنا به نقل از مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، در این بیانیه آمده است: ایران اسلامی در 12 بهمن 1357 شاهد بی نظیرترین مراسم استقبال مردمی در تاریخ جهان بود. در این روز با عظمت و خاطره، میهن اسلامی پس از سالها غربت و غربت و استقبال پرشور میلیون ها ایرانی خسته از ظلم و فساد رژیم شاهنشاهی، با خجسته ی ورود امام خمینی (ره) خجسته شد. از ماندگارترین روزهای تاریخ معاصر ایران اسلامی. اتفاقی که با مژده تشکیل جمهوری اسلامی و حکومتی مبتنی بر آموزه های مکتب ناب اسلام، نور امید را در دل مسلمانان مبارز و آزادیخواهان منطقه روشن کرد. جهان.

در این بیانیه آمده است: انقلاب اسلامی که با آرمان‌های مبتنی بر فرهنگ توحیدی، بنای کهنه و پوسیده فرهنگ الحادی و استبدادی رژیم سفاک و خون آشام پهلوی را در هم کوبید، با انواع توطئه‌های خصمانه رهبری فرزانه جمهوری اسلامی ایران مواجه شد. ائمه انقلاب و با بصیرت و حضور مستمر مردم بر آنها فائق آمد و امروز توانسته است عظمت و معادلات نظام سلطه و قدرت های جهانی را بیش از هر زمان دیگری برهم بزند و جایگاه تأثیرگذار و تعیین کننده خود را در توسعه منطقه ای تقویت کند. فرامنطقه ای و الهام بخش و پیامی افتخارآمیز برای رساندن جنبش جدید عدالت خواهی و ندای حق طلبانه ملت های ستمدیده و ستمدیده به جهانیان. از این رو، دشمنان بیش از پیش در صدد نابودی نظام جمهوری اسلامی از طریق رسانه ای و جنگ نرم هستند و برای مقابله با آن، دهه فجر فرصت مغتنمی برای دستیابی به دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی برای نسل جوان و سوم است. و نسل چهارم باید درست باشد، بیان و تحلیل شود.

  آخرین آمار تاج در کشور در 12 فروردین 1401 / شناسایی 2264 بیمار جدید

ستاد کل نیروهای مسلح در پایان این بیانیه ضمن تجدید میثاق با آرمان های اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی، یاد و خاطره شهدایی را که با ایثار و از خودگذشتگی خود به پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی دست یافتند، گرامی داشت. ایشان از جمله فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر اهمیت مسائل فرهنگی، تقویت عرصه دفاعی و حفظ وحدت کلام و نشاط انقلابی را از راهکارهای کلیدی تداوم انقلاب اسلامی برشمردند.

خبر قبلیمالی سفیر فرانسه را برکنار کرد

دیدگاهتان را بنویسید