رشیدان اعلام کرد: 4 هزار و 300 نفر برای اعزام به سوریه پیش ثبت نام کرده اند

خبر عجیب

شفقنا- رئیس سازمان حج و عبادت گفت: تاکنون نزدیک به ۴۳۰۰ نفر برای اعزام به سوریه تا ۲۰ اسفندماه امسال ثبت نام کرده اند.

به گزارش شفقنا، در جلسه شورای برنامه ریزی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت امروز به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و عبادت برگزار شد. آقای علی رضا رشیدیان اعلام کرد: نزدیک به 4300 نفر اعزام خواهند شد. آنها قبلاً تا 11 مارس امسال در سوریه ثبت نام کرده اند.

بر اساس این گزارش، پیش ثبت نام برای عبادت در سوریه از روز چهارشنبه 5 بهمن ماه در سراسر کشور آغاز شد و علاقه مندان به عبادت در معبد دمشق می توانند با مراجعه به سایت ziarat.haj.ir ثبت نام کنند.

به گفته آقای رشیدیان، برنامه هایی برای اخراج این افراد در حال انجام است.

وی افزود: اطلاع رسانی و اقدامات لازم برای مدیریت و هدایت صحیح سفرهای زیارتی عتبات عالیات برای مناسبت های پیش رو در ماه های رجب، شعبان و نوروز انجام خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در امور حج و عبادت در این دیدار، ضرورت ارائه آسایش، امنیت و خدمات مناسب به زائران در ایام زیارت را یادآور شد و از کارکنان حج و عبادت خواست تا نسبت به پذیرش این موارد نهایت تلاش خود را بکار گیرند و به طور جدی به دنبال هماهنگی و تعامل با آژانس های مربوطه در داخل و در کشورهای میزبان باشید.

در ادامه این جلسه آقایان اکبر رضایی معاون حج و درگذشت و محمد آزاد معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان حج و زیارت در خصوص آخرین تحولات و اخبار مربوط به حج و عربستان در پیش رو صحبت کردند. و فرآیند توسعه سیستم جامع منابع انسانی.

  مصر سه پرواز مستقیم بین شرم الشیخ و تل آویو راه اندازی کرده است

آقای رضایی با اشاره به توسعه حوزه در حوزه حج و تعداد مجوزهای صادر شده برای وفات و نماز و عبادت در مسجدالحرام و مسجدالنبی افزود: آیا.

آقای آزاد همچنین تشکیل 11 گروه آموزشی و پژوهشی در زمینه کارگزاران، کارکنان و زائران و آقای سعید کوزه‌گران، مدیرکل نظارت و نظارت بر کارگزاران، به تفصیل در مورد ساختار کل سیستم منابع انسانی، اصلی‌ترین موضوع، اشاره کرد. وظایف این یازده گروه و نحوه کار را گزارش کردند.

وی بر همکاری و ارتباط این مجموعه با پژوهشکده حج و زیارت قم تاکید کرد و به فعالیت های آموزشی و پژوهشی در حال انجام در منطقه و بین المللی در حوزه حج، عمره و عتبات اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین نواب نیز در ابتدای این دیدار با گرامیداشت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر گفت: حکومت اسلامی شروع به رشد کرده است.

نماینده عالی حج و زیارت با بیان اینکه ملت های مظلوم و مستضعف جهان از پیروزی انقلاب اسلامی خوشحال هستند، افزود:

دیدگاهتان را بنویسید