دولت باید از بانک توسعه تعاون حمایت کند

به گزارش موج نیوز، علی بابای کارنامی معاون رئیس جمهور است کمیته اجتماعی مجلس شورای اسلامی شهر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی توسعه تعاون، اقتصاد تعاون را مهم و اهمیت رشد و توسعه در این بخش دانست و گفت: یکی از شاخص های اهمیت تعاون این است که به اشتغال و اشتغال کمک می کند. توسعه و پیشرفت.»

وی با بیان اینکه وظیفه دولت حمایت جدی از بانک توسعه تعاون است، ادامه داد: دولت باید حمایت واقعی از بانک توسعه تعاون داشته باشد تا این بانک به عنوان یک بانک عملیاتی و پایه در سراسر کشور ایجاد شود و بیشتر در خدمت باشد. خدمات تعاونی ها

معاون رئيس جمهور کمیته اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: لازم است از اتحادیه های تخصصی در بخش تعاون بیشتر حمایت شود و به شرکت های تعاونی مشوق، مالیات، بانک و … داده شود که این امر مستلزم همکاری دولت و مجلس است.

بابایی توجه و استفاده از ظرفیت دهقانان را برای توسعه تعاونی ها موثر دانست و گفت: با توجه به توسعه تعاونی ها باید از ظرفیت دهقانان برای بهبود وضعیت بخش تعاونی بیش از پیش حمایت شود. اقتصاد روستایی

نماینده مردم ساری و میاندورود مجلس وی گفت: باید به طرح های دانش بنیان در راستای پیشرفت علم و توسعه کشور با توجه به تعاونی ها توجه ویژه شود.

بابایی به واگذاری مشاغل و بنگاه های اقتصادی بر اساس اصل 44 قانون اساسی اشاره کرد و گفت: در این بخش قول های زیادی داریم که مجلس باید حمایت بیشتری از تعاونی داشته باشد و در حد حرف و تعارف نباشد.

  اولیانوف: اقدامات جمعی برای طراحی مذاکرات در وین در حال انجام است

وی همچنین استفاده موثر از حوزه عمومی را برای ترویج، آموزش و پژوهش بخش تعاونی دانست و خاطرنشان کرد: یکی از مهم ترین الزامات توسعه بخش تعاون، تامین مالی تعاونی ها است.

بابایی ادامه داد: با استفاده از منابع کرز الحسنه که در صندوق پیشرفت و عدالت و صندوق کارآفرینی داریم باید حمایت جدی تری در این زمینه صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید