حمایت از اتاق های فکر برای کمک به اجرای سند ارتقای بسیج

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ محدث جانشین فرماندهی سپاه الغدیر در بسیج وی گفت: مطالبه حقوق بشر مهمترین رسالت بسیج است و گفت: اتاق های فکر باید سامانه پرسش ها را محاسبه و برای آن برنامه ریزی کنند. البته در زمینه حل مسئله چهار مرحله در نظر گرفته شده است.

محدث; وی گفتمان سازی را گام دوم عنوان کرد و گفت: تبدیل موضوع به مطالبه عمومی نتیجه گفتمان سازی است تا همه برای حل مشکلات تلاش کنند.

رئیس ستاد تخصصی بسیج ادامه داد: الزام کسانی که در نظام سمت هایی را برای حل مشکلات داشته اند گام سوم است و در نهایت مرحله آخر اجراست که باید در حوزه عمل وارد حل مشکلات شویم.

محدث بیان کرد: مهم ترین نقش بسیج این است که برای حل مشکلاتی که در جامعه شناسایی شده تصمیم گیری کند، هرچند امروز مهمترین نقش بسیج در حوزه جنگ نرم و مسائل اجتماعی است.

وی با اشاره به دهه فجر در پیش رو تاکید کرد: مهمترین مشکل جامعه; این باید امید ایجاد کند و نشاط اجتماعی را تقویت کند، همانطور که در ایام الله باید باشد دهه فجر گره از کار مردم بگشا و شیرینی این روزها را بچش.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر یزد به نقل از بسیج بیانیه گام دوم انقلاب وی گفت: متأسفانه در مرحله سوم «فرایند پایان انقلاب اسلامی» متوقف شده ایم. ایجاد دولت اسلامی که باید از طریق کارآمدی دستگاه های حل مشکلات مردم و بهبود سیستم تصمیم گیری بگذریم.

وی اتاق های فکر را مراکز تصمیم گیری برای حل مشکلات خواند و اذعان داشت: شناسایی تهدیدها و آسیب ها یکی از وظایف اتاق های فکر است و البته تصمیم گیری ها و تصمیم گیری ها باید ضمانت اجرایی داشته باشد.

  چانیا: حماس از همان ابتدا به فکر آزادی زندانیان است

محدث در پایان بر لزوم برگزاری چنین جلساتی تاکید کرد و گفت: امیدواریم با برگزاری این جلسات بتوانیم اتاق فکرهای قوی داشته باشیم و با همفکری و همچنین هم افزایی در جهت رفع مشکلات جامعه گام برداریم. استفاده از ظرفیت بسیج».

دیدگاهتان را بنویسید