حضور سفرای 9 کشور عضو اکو در افتتاحیه رویداد گردشگری مازندران در سال 2022.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، مهران حسنی در حاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در گفت و گو با خبرنگار موج، استان های کشور را با رویکردهای مختلف در این نمایشگاه شرکت کردند و گفت: صنعت گردشگری استان مازندران نیز تلاش کرده است. منظور این است که به عنوان پایتخت توریستی کشورهای عضو اکو در سال 2022 نیز در این نمایشگاه بین المللی می تواند ظرفیت و توانمندی های استان را در معرض دید عموم قرار دهد.

وی با بیان اینکه نماد غرفه مازندران «اتحاد و همدلی» است، ادامه داد:

مازندران در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: امیدواریم علاوه بر موضوع گردشگرانی که ورود آنها به مازندران موجب رونق اقتصادی استان می شود، امکان معرفی فرصت های سرمایه گذاری برای دیدار با علاقه مندان فراهم شود. استان مازندران در صورت انجام خرید شاهد حضور سرمایه گذار در استان خواهیم بود.

وی تاکید کرد: تلاش ما بر این است که در این نمایشگاه خلاصه‌ای از صنایع دستی، جاذبه‌های گردشگری مازندران، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و مجمعی به نام گفتگوی 2022 برای بازدیدکنندگانی که حضور دارند و علاقه‌مند به اطلاعات بیشتر درباره رویداد گردشگری سال 2022 و چه چیزی هستند، ایجاد کنیم. برنامه های ما این است که بتوانیم در این مدت با مهمانان داخلی و خارجی مذاکره کنیم.

مازندران در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

حسنی گفت که در سالن های دیگر استان مازندران در بند اکوتوریسم و ​​صنایع دستی وی گفت: همچنین شاهد حضور هتل ها و مراکز اقامتی در بخش خصوصی هستیم. وی ادامه داد: تاکنون سه کشور عضو اکو در غرفه مازندران حضور داشته اند و مذاکراتی را با آنها انجام داده ایم و پیشنهادی از سوی آنها ارائه شده است و این پیشنهاد را به استاندار مازندران اعلام خواهیم کرد.

  اعتبار سنجی جایگزین ضامن وام های زیر 100 میلیون تن می شود

مازندران در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران

وی با اشاره به اینکه این افراد نمایندگان دائمی شورای همکاری اقتصادی اتحادیه اروپا هستند و جلسات ماهانه دارند، گفت: پیشنهاد آنها این بود که اگر استان مازندران بخواهد رویداد گردشگری 2022 را در اسفندماه امسال افتتاح کند، دبیرخانه آمادگی دارد این رویداد را برگزار کند. این مراسم با حضور سفرای 9 کشور عضو ESO در استان مازندران.

معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: این موضوع قطعا در بحث رویداد گردشگری در سال 2022 موثر خواهد بود و تعاملات خارجی بسیار خوبی بین این کشورها وجود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید