تشکیل کمیته اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر در شهرداری کوم

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی کلانترزاده وی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و اعلام تشکیل کمیته اطلاع رسانی دهه فجر به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در شهرداری کوم گفت: تقویت روحیه امید با تاکید بر شهر مقدس قم به عنوان مادر انقلاب.

وی بابیان اینکه در دهه مبارک فجر کار و اجرای 100 پروژه مدیریت شهری کوم با وام بیش از 1000 میلیارد تن آغاز و تا پایان سال ادامه دارد گفت: پروژه هایی مانند بلوار شهیدان برقعی، بلوار شهید صادقی، فرهنگی. -مجموعه ورزشی شهدای جودی منطقه 5 تا 7 هفته آینده و قبل از شروع سال جدید افتتاح می شود.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کوم با اشاره به دیگر پروژه های شهرداری کوم که این روزها به بهره برداری می رسد، گفت: 52 اتوبوس جدید با وام 330 میلیارد تنی وارد سامانه حمل و نقل عمومی کوم می شود و سوم فاز پیاده راه آیت الله مرعشی نجفی (ارم) به بهره برداری می رسد و در دسترس شهروندان محترم قرار می گیرد.

وی همچنین فضای ویژه کوم را از دیگر برنامه های کوم دانست و از اکران تبلیغات محیطی در سطح شهر ویژه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و افزود: در سطح شهر و در سازه های مختلف پخش خواهد شد. همچنین شهرداری قم همراه با سایر شهرهای کشور پرچم جمهوری اسلامی ایران را در پویش «پرچم افتخار به نام شهید یکتدار» در اختیار شهروندان قرار خواهد داد.

کالانترزاده با اشاره به برنامه ریزی و حضور شهرداری کوم در اجرای ویژه برنامه های فرهنگی در ایام دهه فجر، یادآور شد: ارائه خدمات در مراسم گلریزان بیت تاریخی رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور حضور مدیران شهری در مدارس یکی از این برنامه هاست.

  توزیع 15 میلیارد ریال اعتبار بین هیئت های ورزشی استان اردبیل

وی با تاکید بر اینکه نورپردازی گسترده شهر کوم در شب 22 بهمن مانند سال های گذشته در دستور کار شهرداری قرار گرفته است، اذعان داشت: دهه فجر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید