بی توجهی تعاونی ها و بخش خصوصی در بخش اقتصادی

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، محمدعلی محسنی در حاشیه این مراسم حضور دارد نمایشگاه بین المللی گردشگری در تهران وی در گفت وگو با موج با اشاره به اینکه توجه فعلی کارکنان ممکن است به دلیل محدودیت هایی باشد که برای فروش نفت داریم، گفت: این محدودیت ها باعث می شود به منابع دیگر خود توجه کنیم.

وی ادامه داد: اگر رویکرد کارکنان ما این باشد قطعا پس از رفع تحریم ها همه چیز به حالت عادی باز می گردد که امیدواریم این اتفاق رخ ندهد.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منابع طبیعی، اماکن فرهنگی و میراث فرهنگی بسیار خوبی در مازندران داریم، گفت: ترکیه در سال 2019 30 میلیارد دلار درآمد گردشگری داشته است که بیش از این است. سه معادل ارزی که برای یارانه دادن به کالاهای اساسی استفاده می کردیم.

او اضافه کرد: ظرفیت گردشگران در مازندران این خیلی بیشتر از ترکیه است، اما وابستگی ما به نفت، تمام هزینه های کشور را با نفت پوشانده و عملا باعث شده از منابع و درآمدهای دیگر خود چشم پوشی کنیم.

محسنی با تاکید بر اینکه بخش خصوصی باید بر اساس اصل 44 قانون اساسی فعالیت کند، تصریح کرد: کل اقتصاد را در بخش دولتی و در دو بخش بسیار قدرتمند و غنی قرار داده ایم. تعاونی ها و بخش خصوصی غفلت کردیم

وی با بیان اینکه به وزیر کشور اعلام کرده بودم که کل درآمد استان مازندران در بخش دولتی در سال گذشته 3 هزار میلیارد بوده است، گفت: تنها یک سرمایه گذار در غرب استان 3 میلیارد و 500 میلیون تن سرمایه گذاری کرده است. که علامت ظرفیت است. بخش خصوصی وجود دارد.

  تسلیت حضرت آیت الله شبیری زنجانی به مسلمین حجت الاسلام و المسلمین معراج

نایب رئیس فراکسیون گردشگری مجلس فراکسیون اسلامی با بیان اینکه نمی توانیم در بخش خصوصی انگیزه ایجاد کنیم، گفت: در سخنرانی خود به رئیس جمهور گفتم که تنها راه آبادانی کشور، توسعه و پیشرفت، استفاده از همه علم و دانش است. نخبگان اقتصادی.»

وی گفت: به عنوان نایب رئیس فراکسیون گردشگری مازندران و مجمع نمایندگان مازندران در تلاش هستم تا از فرصت رویداد گردشگری 2022 استفاده کرده و ظرفیت استان مازندران را شکوفا کنم.

محسنی در خصوص هزینه‌های رویداد بین‌المللی گردشگری ساری 2022 افزود: امیدواریم بتوانیم از این فرصت حداکثر استفاده را ببریم و اطمینان حاصل کنیم که پتانسیل‌های استان مازندران را با جدیت معرفی کرده و به درآمدهای لازم دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید