بیانیه مشترک بسیج کشاورزی سپاه الغدیر و جهاد کشاورزی یزد

به گزارش موج یزد، متن بیانیه مشترک سازمان بسیج جامعه کشاورزی الغدیر و سازمان جهاد کشاورزی یزد به مناسبت دهه فجر به شرح زیر است:

“نام خدا”

دهه فجر انقلاب اسلامی، دهه ای ماندگار در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی و اوج رشد و سربلندی ملت بصیر و دین ماست که در بهمن 1357 با قیام بزرگ ملت بزرگ شکل گرفت. ایران و ایثار شهدا. . ایران اسلامی به‌عنوان مردمی‌ترین نظام حکومتی جهان، در عرصه‌های مختلف فراز و نشیب‌های گوناگونی را با رهبری رهبر معظم انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و تدابیر رهبر معظم انقلاب تجربه کرده است. حضور و مشارکت مستمر مردم فداکار و آرمان های انقلاب امروز پس از گذشت 43 سال از عمر پر برکت و پرافتخار خود، انقلاب اسلامی ایران توانسته است جایگاه تاثیرگذار و تعیین کننده خود را در عرصه توسعه منطقه ای و فرامنطقه ای قرار دهد. بیش از هر زمان دیگری تقویت شود و با پیامی الهام بخش و افتخارآمیز، جنبش عدالت خواهی و آزادی ملت های ستمدیده و ستمدیده جهان را برانگیزد.

دستیابی به عمق و گستره آثار و برکات انقلاب اسلامی در کشور عزیزمان زمانی امکان پذیرتر می شود که شرایط کشور قبل و بعد از انقلاب را با هم مقایسه کنیم. راهبردهای نادرست رژیم پهلوی به ویژه در بخش کشاورزی به اقتصاد ایران لطمه زده است، اما انقلاب اسلامی با سرلوحه قرار دادن فرامین رهبر معظم انقلاب و تلاش حامیان نظام با تمرکز بر مسائل تولید و کشاورزی، پیشرفت های خوبی را ذکر کرد. در وضعیت کشاورزی و تولید محصولات کشاورزی و باغی به گونه ای که امروزه بیش از 90 درصد نیاز کشور به محصولات کشاورزی در کشور تامین می شود.

  وزیر نفت: بازار جهانی باید عرضه نفت به ایران را افزایش دهد

سازمان جامعه کشاورزی الغدیر سپاه بسیج و سازمان جهاد کشاورزی استان یزد وی به نمایندگی از کشاورزان و کشاورزان استان با تبریک چهل و سومین سالگرد دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، تجدید میثاق با آرمان های والای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، دفاع از مقام معظم رهبری را اعلام کرد. آرمان ها امام عزیز و شهدای گرانقدر این انقلاب و پیروی از توصیه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری تا زمان انتقال پرچم نظام مقدس اسلامی به صاحب اصلی آن، امام زمان (عج) از هیچ چیز دریغ نخواهد کرد. تلاش.

دیدگاهتان را بنویسید