بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در گرامیداشت 140 دهه مبارک فجر

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام به مناسبت دهه مبارک فجر بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از افتخارات و اسناد افتخار و رشادت ملت بزرگ این سرزمین، با وحدت کلمه، حقیقت جویی و ظلم ستیزی به دست آمد و امروز به سرمشق بی بدیل تبدیل شده است. ملت های آزادی خواه

این حرکت باشکوه و الهی که زمینه ساز بیداری و رهایی ملت های ستمدیده زیر سلطه استکبار جهانی مستضعف آمریکا شد، امروز در راه عزت و اقتدار و با سرعتی وصف ناپذیر برای رسیدن به اهداف و آرمان های حیات بخش خود ایستاده است. باز نگه داشته شدند.

بی شک انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به این پیروزی سختی ها و مراحل سختی را پشت سر گذاشته است و امروز حفظ و استمرار آن بسیار دشوارتر است و دانش، هوشیاری، مقاومت و تلاش بیشتری را می طلبد.

و اینک در چهل و سومین سالگرد پیروزی این نهضت و خط ریشه دار الهی که به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) شهادت فرزندان برومند از میهن اسلامی و گل سرسبد آیت الله خامنه ای، نظام سلطه. اقشار مختلف جامعه امروز به ویژه جوانان و نوجوانان آینده نگر کشور در تلاش هستند تا به اهداف و آرمان های ارزشمند خود دست یابند و با تمام توان و اقتدار از نظام اسلامی تا پیوستن به حکومت جهانی حضرت ولیعصر(عج) دفاع کنند. . .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام از مردم مرزنشین و آگاه استان ایلام دعوت می کند با حضور فعال و پرشور در آئین های گرامیداشت دهه مبارک فجر که از ساعات اولیه فردا سه شنبه آغاز می شود به ملت سرافراز ایران اسلامی بپیوندند. 26 بهمن همزمان با سالروز ورود تاریخی امام امت به میهن اسلامی در سال 59، ایشان با رعایت موازین بهداشتی وفاداری و ایمان عمیق خود را به این نهضت الهی آغاز خواهند کرد.

  وزیر طالبان: دختران می توانند با حجاب در مقطع دکترا تحصیل کنند

شورای هماهنگی روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان ایلام

دیدگاهتان را بنویسید