بیانیه سپاه الغدیر استان یزد به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری موج یزد، متن بیانیه سپاه الغدیر استان یزد به مناسبت دهه مبارک فجر به شرح زیر است:

در چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همانطور که انقلاب کبیر اسلامی امام راحل در اقیانوس طوفانی جهان به آرامی پیش می رود، انعکاس نور آن از شمال آفریقا به مدیترانه و از مدیترانه تا شرق هند و حتی در غربی ترین نقطه کره زمین، دل آمریکایی بر وجدان پاک می درخشد او حق طلب و استکبار جهانی است.

دشمن در طول این 43 سال تلاش زیادی برای توقف این نظام مقدس داشته است، اما به لطف خداوند و رهبری حکیمانه و مدبرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و حضور و هوشیاری رهبر معظم انقلاب اسلامی. سربلند و همیشه سر صحنه ایران اسلامی، نقشه های دشمنان این مرز و بوم نقش بر آب شد به گونه ای که سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در آخرین مورد به شکست مفتضحانه کشورش در موضوع فشار حداکثری اقتصادی و اینک اسلام اعتراف کرد. انقلاب بحمداللَّه پویاتر است و قله‌های پیشرفت و پشت سر گذاشتن موانع را یکی یکی با سرعت بیشتری طی می‌کند.

سپاه الغدیر، استان یزد وقتی این ایام خدا را جشن می گیریم، چند نکته یادآوری می شود:

اکنون با توجه به روی کار آمدن دولت جدید و اتخاذ نگاه و راهبرد انقلابی به مسائل کشور و تلاش فراوان برای حل مشکلات، امیدواریم با مساعدت و حضور جدی مشکلات اقتصادی و معیشتی حل شود. دولت مردان و همه نهادهای انقلابی و دلسوز. برای حذف یکی یکی، انشالله آینده درخشان اقتصادی در انتظار مردم ایران است.

  چرا واکسن کوپر وارد چرخه واکسیناسیون تاج نشد؟

با توجه به موقعیت منطقه ای و استفاده از ظرفیت همسایگان و نگاه به شرق توسط دولت جدید، حمایت خود را از این سیاست دولت اعلام می کنیم و یادآور می شویم که با رعایت اصل نه شرقی و نه غربی در سیاست، بیگانگان جمهوری اسلامی و سه رکن عقل، عزت و مصلحت می‌خواهیم از همه فرصت‌هایی که در خدمت منافع ملت ایران است استفاده کنیم.

ما خادمان ملت عزیز ایران در سپاه الغدیر معتقدیم رمز تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحقق راهبردهای گام دوم انقلاب است. اینک اعلام می کنیم حضور ارزشمند مردم انقلابی در برنامه های دهه فجر امسال، تجلیل از مدافعان سلامت و رعایت قوانین بهداشتی تاج و تخت، حماسه ای دیگر را در صفحه زرین دیار شهید آیت الله صدویی رقم خواهد زد. و یک مشت قوی تر شایعات و غول های رسانه ای ضدانقلاب بازی خواهند کرد.

در نهایت با آرزوی ظهور صاحب اصلی این انقلاب حضرت ولی عصر (عج) چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) یاد خدا) و همه ایرانیان و مسلمانان و آزادی را از سراسر جهان تبریک می گوییم و از درگاه خداوند متعال تداوم رشد و شکوفایی این خانواده مبارک را مسالت داریم.

دیدگاهتان را بنویسید