بهره برداری از 20 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در تبریز

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، یعقوب نامی وی با اعلام این خبر گفت: احداث «لاله باغی» به عنوان اولین پارک کشاورزی شهری به مساحت 43 هزار متر مربع با 270 میلیارد ریال اعتبار، افتتاح خیابان 16 متری شقایق لاله با 30 میلیارد ریال اعتبار، پیاده راه. کوی فرهنگ با 8.5 میلیارد ریال وام، تقویت کانال عشایری حدفاصل دانشگاه هنر تا چهارراه شهید حامد جوانی با 80 میلیارد ریال وام و فاز دوم کانال اسلام شهر با 30 میلیارد وام از جمله پروژه های عمرانی است که آماده بهره برداری است. در دهه فجر امسال توسط شهرداری تبریز افتتاح و مدیریت شد.

وی به لیست پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر افزود: افتتاح کانال آبرسانی (بین مارالان تا آبرسان)، احداث رمپ ورودی و خروجی در خیابان شهید منتظری، ضلع جنوبی بزرگراه شهید کسایی. احداث محوطه سبز در بزرگراه شهید کسایی، طالقانی تا مارالان، حفر و لایروبی 20 حلقه چاه در محدوده ربع 4 و ساختمان گلزار شهدای خلجان از جمله پروژه هایی است که به بهره برداری می رسد.

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز وی با اشاره به توجه شهرداری تبریز به حوزه خدمات عمومی ساختمانی گفت: پروژه های پیاده سازی و خدمات بهداشتی و درمانی از جمله اقدامات انجام شده است که در دهه فجر مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی با گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت:

  عملیات تروریستی در آلمان خنثی شده است

دیدگاهتان را بنویسید