بسته خبری ویژه پلیس یزد; از دستگیری سارقان موتورسیکلت تا مسدود شدن کانال تلگرام متخلفان

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ سعید زینلی فرمانده نیروی انتظامی یزد از دستگیری 4 سارق موتور سیکلت توسط نیروهای امدادی خبر می دهد.

دستگیری سارقان موتورسیکلت در عملیات یگان امداد یزد

سرهنگ سعید زینلی گفت: ماموران گشت امدادی یزد هفته گذشته در خیابان های یزد گشت زنی کردند و چند دستگاه موتورسیکلت را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از استعلام از مرکز دریافتند 4 دستگاه موتورسیکلت به سرقت رفته و به همین منظور رانندگان آنها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهر یزد افزود: متهمان به کلانتری منتقل و تحت بازجویی قرار گرفتند و پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا شدند.

این افسر پلیس گفت: تحقیقات از متهمان برای کشف سایر جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد.

55 کیلوگرم مواد مخدر در یزد کشف شد

منوچهر نصیری جانشین فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پاسگاه شهید مدنی یزد حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه کامیون بنز را برای بازرسی متوقف کردند.

وی گفت: ماموران در بازرسی از این کامیون 55 کیلوگرم تریاک کشف و 2 متهم را دستگیر کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان یزد: وی با بیان اینکه این محموله از شرق کشور در قزوین بارگیری شده بود، یادآور شد: قاچاقچیان به مراجع قضایی معرفی شدند.

دستگیری مزاحم و بی نظمی در بهاباد

سرگرد حبیب عباسی فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد پس از دستگیری فردی متخلف امنیت و امنیت بهاباد گفت: وی با تهدید و زورگیری وی را مجرم معرفی کرد.

وی ادامه داد: پلیس با اقدامات فنی و تخصصی مخفیگاه متهم را مستقر و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کرد.

  دستگیری 2 باند حرفه ای سرقت منزل و خودرو در اصفهان / کشف 70 فقره سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد گفت: خانواده ها در این راستا با مشاهده این گونه حرکات، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی به شماره ۱۱۰ اطلاع دهند و مطمئن باشند که پلیس این مجوز و امکان برهم زدن نظم و امنیت عمومی را سلب خواهد کرد.

واحد مشاوره در کلانتری ها موثر است

سرهنگ مسعود آرامش معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان یزد وی در نشست تعاملی و تعالی کارکنان و بررسی جایگاه اجتماعی حلقه های اجتماعی کلانتری های استان یزد گفت: مشاوران و همیاران پلیس نقش مهم و کمک شایانی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و حفظ خانواده دارند. تمامیت.

وی ادامه داد: حضور مشاوران در میان اقشار آسیب پذیر یا آسیب دیده اجتماعی که به خدمات مشاوره دسترسی ندارند و یا با آن آشنایی ندارند می تواند در تحقق اهداف پلیس بسیار کمک کننده باشد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان یزد ایجاد خوش بینی در اذهان مردم و رضایت از کار پلیس را از دیگر کارکردهای مثبت مراکز مشاوره در یگان های پلیس برشمرد و گفت: واحدهای مشاوره در ادارات کلانتری موثر است. و بسیاری از مشکلات را حل کرده اند.”

آرامش گفت: توجه به آموزش مهارت های قبل از ازدواج و انتخاب صحیح می تواند تاثیر بسزایی در پیشگیری از اختلافات و مشکلات آینده داشته باشد.

کانال تلگرامی متخلفان در بافق مسدود و متهم دستگیر شد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شهرام طولابی نژاد فرمانده انتظامی بافق گفت: عکس ها و فیلم های غیر متعارف در فضا. مجازی سازی شناسایی شد.

طولابی نژاد ادامه داد: با اقدامات تخصصی و فنی پلیس فتا، متهم پرونده که مردی جوان است شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.

  آخرین آمار کرونا در جهان/ تعداد مبتلایان در برزیل از مرز ۲۲ میلیون نفر گذشت

این افسر پلیس افزود: با انتقال متهم به کلانتری و تشکیل پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و کانال تلگرام مسدود شد.

فرمانده انتظامی بافق گفت: شهروندان می توانند با مراجعه به سایت پلیس فتا به نشانی cyberpolice.ir تخلفات کانال ها و گروه های تلگرامی را گزارش کرده و گزارش خود را از طریق روابط عمومی ثبت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید