برچسب توسل حضرت مهدی (عج).

وی همچنین افزود: شما شاگردان سربازان امام زمان (عج) هستید، آنچه برای شما بسیار مفید است مراجعه به امام زمان (عج) است، او نماینده خدای متعال در عالم خلقت است، در همه گرفتاری ها. و باید به دردسرها و مشکلات متوسل شد تا زمانی که من فرصتی برای شستن آنها داشته باشم.

آیت الله ناصری با بیان اینکه دعوت به امام زمان (عج) برچسب دارد، تصریح کرد: ابتدا باید از اعمال گذشته توبه کنیم، اشتباه نکنیم، اما اگر اشتباه کردیم، اگر واقعا توبه کردیم، توبه کنیم. این خواهد بود که خداوند مهربان است و ما را دوست دارد.

استاد عرفان و اخلاق حوزه خاطرنشان کرد: خداوند ما را دوست دارد و دوست دارد، هر چه ولایت انسان قوی‌تر باشد، محبت خداوند نسبت به ما بیشتر می‌شود که پس از توبه از اعمال گذشته به امام زمان (عج) روی آوریم. ما باید به انجام وظایف خود توجه کنیم و از حرام پرهیز کنیم، در همه مشکلات باید یابن الحسن یابن الحسن (ع) بگوییم و این راه حل مشکلات ماست.

وی محبت خداوند به موجودات را بسیار فراتر از محبت پدر به فرزند عنوان کرد و گفت: خداوند به ویژه اهل بیت(ع) را دوست دارد و دوست دارد، باید تصمیم بگیریم که پاک و خالص باشیم تا بیشتر مورد محبت خداوند قرار بگیریم.

آیت الله ناصری با اشاره به اینکه امام زمان (عج) با هیچکس بیگانه نیست، گفت: امام زمان (عج) هر کاری را که ما انجام می دهیم می داند و می بیند چون نماینده خدای متعال در عالم هستی است، رجوع به بیایید را فراموش نکنیم. دریابید که راه حل مشکلات همه ما توسل به امام زمان (عج) است.

  تامین خط لوله 8 اینچی در منطقه خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید