بررسی فعالیت های مدارس خراسان رضوی در شرایط موج ششم تاج

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، صفدر سلطانی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: فعالیتهای مدرسه در شرایط جدید برای رنگ آمیزی تاج است.

سلطانی با اشاره به آغاز موج ششم تاج گذاری در خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع روزافزون کووید 19 در جامعه و در نتیجه در مدارس، این مطالعه فوری است.

معاون مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی همچنین تصریح کرد: در صورت تصویب ستاد تاج و تخت استان، وضعیت آموزش مستقیم در مدارس بر اساس رنگ آمیزی عروق کرونر در شهرستان ها خواهد بود و به این ترتیب آموزش مستقیم در مدارس شهرهای قرمز و نارنجی تعطیل می شود و در سایر شهرها آموزش با راهکار جدید انجام می شود.

وی همچنین گفت: علاوه بر افزایش انفجار با تشکیل کمیته سلامت دانش آموزی در ستاد مبارزه با مفاسد ولیعهد، تصمیماتی در خصوص پایین بودن کیفیت فعالیت مدارس اتخاذ شد که با موافقت ستاد منطقه اطلاع رسانی و اجرا خواهد شد.

معاون مدیرکل اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی یادآور شد: در حال حاضر در مورد دانش آموز یا معلم در هر کلاسی که دارای بیماری باشد، چه آزمایش مثبت باشد و چه علائم بیماری آموزش فقط برای این کلاس بصورت مجازی خواهد بود.

سلطانی در خاتمه خاطرنشان کرد: در صورت ابتلای بیش از یک نفر در کلاس یا مدرسه، آموزش برای همه دانش آموزان به مدت 10 روز مجازی بوده و آموزش حضوری اجرا نمی شود.

  کمیسیون قضایی به دنبال قانونی شدن مجازات متخلفان نظام اقتصادی / متخلفان زیر ذره بین قوانین مجلس است.

دیدگاهتان را بنویسید