بارش برف و باران در تهران

به گزارش موج نیوز، بر اساس داده ها و نقشه های هواشناسی، هوای تهران امروز (14 بهمن) کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و از عصر به بعد در مناطق پرتردد به ویژه مناطق جنوبی و مرکزی غبارآلود است. . پیش بینی محلی

از اواخر امشب (13 بهمن) با نفوذ سامانه بارشی در استان آسمان ابری و فردا سه شنبه (14 بهمن) در ساعات جداگانه در نیمه جنوبی بارش در نیمه شمالی بارش برف و باران و ارتفاعات مه آلود گاهی همراه با برف و کولاک برف. انتظار می رود.

همچنین از روز سه شنبه (14 بهمن) تا چهارشنبه (15 بهمن) کاهش محسوس دما به طور میانگین بین 4 تا 8 درجه سانتیگراد و یخبندان شبانه در سطح زمین و در روز جمعه (15 بهمن) افزایش نسبی دما در سال پیش بینی می شود. استان.

از سه شنبه شب تا بامداد چهارشنبه (4 تا 4 بهمن ماه) هوای ابری در برخی نقاط مه خفیف و از بعدازظهر چهارشنبه تا بامداد جمعه (4 تا 5 بهمن ماه) آسمان نیمه ابری و در مناطق با غبار محلی پیش بینی می شود. احتمال افزایش تدریجی ابر در روز جمعه (15 بهمن) و بارش باران و برف در برخی نقاط کشور پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با دمای -13 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شد.

همچنین آسمان تهران فردا (14 بهمن) ابری و در برخی ساعات بارش و وزش باد با حداکثر و کمینه دمای 7 و 0 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. دمای هوا در گرم ترین و سردترین هوا به 11 و 3 درجه سانتیگراد می رسد.

  با حرکت درخت گردو میوه درخت را دو برابر کنید!

دیدگاهتان را بنویسید