اکران 16 فیلم از جشنواره فجر در بندرعباس

اکران 16 فیلم از جشنواره فجر در بندرعباس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: چهلمین دوره جشنواره ملی فیلم فجر همزمان با تهران در بندرعباس برگزار می شود و 16 فیلم از بخش سود سیمرغ در بندرعباس به نمایش در می آید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اسماعیل جهانگیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: چهلمین جشنواره فیلم فجر از 15 تا 22 بهمن ماه در دو سینما ستاره شهر و ستاره جنوب بندرعباس تهران برگزار می شود.
جهانگیری اذعان داشت: در این دوره از جشنواره 16 فیلم از 22 فیلم در بخش سود سیمرغ بندرعباس برای علاقه مندان و مخاطبان جشنواره به نمایش در می آید.
وی تصریح کرد: طبق هماهنگی های انجام شده با ستاد جشنواره، این 16 فیلم در سه نوبت در دو سینمای منتخب جشنواره در بندرعباس اکران خواهند شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: مخاطبان جشنواره می توانند آثار جشنواره را از سه کانال https://cinematicket.org/، https://www.irantic.com/، https: // gisheh7 مشاهده کنند. در ابتدا ir / تهیه بلیت جشنواره و تماشای فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر در زمان اعلام شده در سینماهای منتخب جشنواره فیلم بندرعباس با رعایت پروتکل های بهداشتی.
گفتنی است 16 فیلم از بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره فیلم فجر که در بندرعباس اکران می شود به شرح زیر است.
خائن (مسعود کیمیایی)، بازنده (محمدحسین مهدویان)، لایه های دروغ (رامین سهراب)، ماهان (حمید شاه خاتمی)، ملاقات شخصی (امید شمس)، حناس (حسین دارابی)، بیرو (مرتضی علی عباس بز میرزایی) پیش -انتصاب (بهروز شعیبی)، مهدی (هادی حجازی فر)، شب طلایی (یوسف خاتمی کیا)، نمور (دیوید بیدل)، شادروان (حسین نمازی)، الفزار (کاظم دانشی)، شهرک (علی حضرتی)، آنتی (امیر آب). ربیعی) و در اختتامیه جشنواره فیلم فجر بندرعباس، فیلم «گروه دختران» به کارگردانی منیر گاندی اکران می شود.

  استاندار تهران: بنزین به صورت نقدی به فروش می رسد

دیدگاهتان را بنویسید