افزایش ۵۴ درصدی بودجه وزارت گردشگری توسط مجلس

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، کمال علیپور در حاشیه نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران در گفت و گو با خبرنگار موج با بیان اینکه مازندران در این نمایشگاه با سبکی جدید خود را معرفی کرد، اظهار کرد: می توان ظرفیت های مازندران را در یک دوره شناخت. روشی مطلوب در زمینه گردشگری و جذب گردشگر.

وی ادامه داد: وقتی گردشگری مازندران در این نمایشگاه حضور دارد باید نتیجه قابل قبولی داشته باشد بر این اساس که چقدر سرمایه گذار یا گردشگر توانسته ایم به مازندران جذب کنیم و در آینده استان بازده اقتصادی داشته باشیم.

نماینده مردم گائم شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرگ در مجلس شورای اسلامی گفت: این نمایشگاه باید برای جذب سرمایه گذار برای بحث خصوصی سازی یکی از اصول ارکان اقتصادی کشور در مازندران تصویب شود.

وی وظیفه مجلس را کمک به میراث فرهنگی، صنایع دستی و صنعت گردشگری دانست و گفت: مجلس امسال بودجه وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را به کشور اضافه کرد و به ۲ میلیارد و ۱۷۴ میلیون تن رسید.

علیپور اشاره کرد که دارم به خودم نگاه می کنم کمیسیون جهش تولید این بود که از تبصره 18 بند «الف» و بند «ب» می توان بحث گردشگری را در نظر گرفت، گفت: سال گذشته حدود سه هزار و 200 میلیارد تن برای جذب گردشگر و اشتغال کم دادیم.

وی گفت: «مجلس آماده بحث است سرمایه گذاری و تامین مالی در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهایت تلاش خود را بکنیم.

  تکذیب حمله سایبری به پالایشگاه لاوان

دیدگاهتان را بنویسید