افتتاح و کلنگ زنی 30 پروژه آبرسانی همزمان با دهه مبارک فجر در آذربایجان شرقی

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، علیرضا ایمانلو وی با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی 30 پروژه آبرسانی با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد و 460 میلیون تن، گفت: این پروژه ها برای تامین زیرساخت های آب در مناطق مختلف استان برای بهبود و حفظ آبرسانی از جمله 26 پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. پروژه های روستایی و چهار پروژه شهری.

مدیرعامل شرکت آبفای آذربایجان شرقی: وی افزود: این پروژه ها شامل تجهیز چاه، فنس کشی، احداث 10 هزار مترمکعب مخزن روستا، ساخت، توسعه، تعمیر و بهینه سازی شبکه های فرسوده روستایی و شهری، تقویت شبکه و آبرسانی به متقاضیان از بیشتر خواهد بود. بیش از 30 شهر و روستا.”

ایمانلو یادآور شد: با توجه به اینکه هدف ما خدمات رسانی به شهرها و روستاهای فقیر و کم برخوردار است، گفت: شبستر با 16 پروژه، چاراویمک با 3 پروژه، شهرستان های بستان آباد، بناب، هدآفرین و هشترود با یک پروژه، شهرستان هوراند با یک پروژه. پنج پروژه و ورزکان با دو پروژه شاهد بهره برداری از پروژه های جدید آب در استان خواهند بود.

ایمانلو در پایان تاکید کرد: با افتتاح و کلنگ زنی این پروژه ها دهه فجر شاخص بهره مندی ساکنان استان از نعمت آب آشامیدنی طبیعی و سالم به بالای 85 درصد خواهد رسید.

دهه فجر

  وزیر امور خارجه ایران: هیچ مذاکره مستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید