اسرائیل از پدیده فزاینده «مهاجرت معکوس یهودیان» می ترسد.

خبر عجیب

شفقنا- عربی 21 نوشت: محافل اسرائیلی از پدیده مهاجرت مجدد مخالفان رژیم سیاسی حاکم صحبت می کنند و از روند رو به رشد آن نگران هستند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، عربی 21 به نقل از یک روزنامه اسرائیلی نوشت: مهاجران جدید اسرائیلی به عنوان فعالان برجسته سازمان های چپ معرفی شده اند اما هنوز تعداد دقیق آن مشخص نشده است. با این حال، ما با پدیده ای روبرو هستیم که باید از آن اجتناب کرد. «این موضوع قابل تامل است، زیرا فعالان تحصیل کرده را تحت تأثیر قرار می دهد، نه شهرک نشینان عادی یهودی، و آنها ممکن است متوجه شده باشند که پروژه صهیونیستی به پایان رسیده است و امیدی به ماندن در این ها نیست. سرزمین های اشغالی . .

کالمن لیبسکیند، نویسنده راستگرای اسرائیلی در مقاله ای در روزنامه معاریو نوشت: ما با پدیده ای رو به رشد در جامعه اسرائیل مواجه هستیم که در ظهور طبقه چپی که در حال دور شدن از صهیونیسم و ​​اسرائیل است، آشکار می شود. هستند و علاقه آنها به یهودیت روز به روز در حال کاهش است.

وی افزود: بیشتر این فعالان اعضای سازمان های جامعه مدنی اسرائیل هستند که از کشورهای خارجی کمک مالی دریافت می کنند و به دنبال بی اعتبار کردن چهره ارتش اسرائیل و سربازان آن هستند و اکنون فهمیده اند که گروه اسرائیلی و صهیونیستی که به آن تعلق دارند، آنها اساساً اشتباه می کنند و شعارهایی مانند خط سبز بین یهودیان و فلسطینیان را نماد جدایی قانونی و غیرقانونی می دانند و معتقدند که تلاش های کابینه برای حفظ اکثریت یهودی در سرزمین های مختلف غیردموکراتیک است. .

  بیست و چهارمین همایش کتاب سال برگزار شد

چپ ها رفتار مهاجرت معکوس را توجیه می کنند و به شکست مبارزه آنها برای تغییر داخلی در اسرائیل اذعان می کنند و به واکنش های تند راست ها و فعالیت های سیاسی آنها پاسخ می دهند. آنها همچنین پیشنهادات وسوسه انگیزی برای نقل مکان به کشورهای دیگر دریافت می کنند. در آنها، فراخوان برای تحریم اسرائیل در حال افزایش است.

این روزنامه با اشاره به اینکه شهرهای مختلفی مانند لندن، پاریس، آمستردام و نیو تارگت، یورک هستند، گفت: فهرست افرادی که تاکنون مهاجرت کرده‌اند بسیار طولانی است و ممکن است به عنوان مثال به مدیر عامل سابق این سازمان برسد. و کشورهای دیگر شکستن سکوت، مدیر عامل سابق پزشکان حقوق بشر، مدیر عامل سابق صندوق اسرائیل جدید و بسیاری دیگر.

این پدیده یادآور یک نظرسنجی است که نشان می‌دهد 40 درصد از اسرائیلی‌ها به دلایل مختلف از جمله وضعیت اقتصادی، نابرابری و ناامیدی از عدم سازش با فلسطینی‌ها به مهاجرت معکوس و وخامت اوضاع اسرائیل فکر می‌کنند. دلایل

اخبار به زبان عربی 21

دیدگاهتان را بنویسید