استفاده از جوانان در بدنه آموزش و پرورش باید مورد توجه قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، مجتبی همتی فر معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش کودکان در این مراسم گفت: اگر می خواهیم شهر خوبی داشته باشیم باید ارتباط تنگاتنگی بین اقشار مختلف جامعه و آموزش و پرورش و مدرسه وجود داشته باشد. و مهدکودک جزو گروه ها هستند.» در بدنه آموزش و پرورش حائز اهمیت هستند.

معاون آموزشی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حضور مسئولان مختلف در این مراسم نشان از اهمیت آموزش برای اقشار مختلف جامعه داشت، گفت: شیوع بیماری عروق کرونر قلب به کیفیت آموزش آسیب وارد کرده است و این مشکل باید برای فرهنگیان مورد توجه قرار گیرد.

رئیس سازمان ملی آموزش و پرورش کودکان گفت: جوانی یکی از مقاطع مهم در این دولت است و از رهبری جدید می خواهم از جوانی در بدنه مدیران آموزشی استفاده کند.

وی افزود: تربیت نیروی انسانی، متعهد، موثر و در سطح نظام جمهوری اسلامی ایران مهمترین رسالت آموزش و پرورش است و در این راستا همه معلمان باید توجه ویژه داشته باشند.

دشمن از پیشرفت علمی کشور می ترسد

محمد سبحان حسنی در ادامه این نشست گفت: در کشوری که از کرامت معلم تجلیل و قدردانی شود مسیر رشد و توسعه جامعه سریعتر خواهد بود.

نماینده سیاسی امنیتی استان ایلام با بیان اینکه امیدواریم شاهد شکوفایی و پیشرفت بیشتر در عرصه علمی و فرهنگی باشیم، افزود: کشتار دانشمندان هسته ای نشان داد که دشمن نگران پیشرفت علمی جمهوری اسلامی ایران و اقتدار نظام است. کشور یک جهش علمی است.

اهمیت سلامت دانش آموزان

علی درویشی نیز در پایان این نشست گفت: در گذشته محصولات ما بیشتر وارداتی بود اما اکنون در حال فتح قله ها هستیم و عظمتی که انقلاب اسلامی به ما داده است باعث شده به دستاوردهای بزرگی از جمله انرژی هسته ای برسیم. ”

  وزارت امور خارجه: ایرانیان باید فورا اوکراین را ترک کنند

سرپرست جدید اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام با بیان اینکه معلم کلمه کلیدی رحمت و عطوفت است و باید قدردان معلمان باشیم، افزود: گلوله و گلوله هم بود اما اکنون عرصه فرهنگی است. پرخاشگری

وی ادامه داد: مدیران ما باید آینده نگر و متحول باشند و مدیران آموزش و پرورش باید از رایزنی برای رفع مشکلات نظام آموزشی استفاده کنند.

این دراویش با بیان اینکه سلامت دانش آموز اولویت اصلی ماست، گفت: باید ابتدا به سلامت دانش آموزان و سپس به آموزش توجه کنیم.

وی در پایان گفت: همچنین موضوع نماز باید در مدارس استان ملی شود و بهسازی مدارس در اولویت آموزش و پرورش استان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید