آمریکا در ماجرای برجام چک نامناسبی برای ما کشید/ انقلاب اسلامی به راحتی به دست نیامد

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، علی نق زاد وی بمباران مدارس زینبیه و ثارالله میانه را جنایت جنگی خواند و گفت: دشمنان و نیروهای پیاده رسانه ای و فرهنگی آنان در صدد تحریف حقایق دفاع مقدس هستند.

وی افزود: خارجی‌ها می‌خواهند اشاره کنند که جنگ هشت ساله ایران و اعراف فقط یک اختلاف مرزی است. در حالی که دفاع مقدس جنگی برای عزت و آزادی و علیه ظلم بود.

نق زاد با بیان اینکه بیش از 80 کشور در زمان جنگ از صدام حمایت کردند اما جمهوری اسلامی هیچ حمایتی نداشت، افزود: در این جنگ جمهوری اسلامی با دنیا می جنگد. نظامی که خارج از قواعد قدرت های جهانی شکل گرفته و دلیل جنگ هم همین است.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی به راحتی به دست نیامده است، گفت: یکی از روسای جمهور منطقه به من گفت که هویت شما مبارزه با ظلم است و مسائلی مانند انرژی هسته ای بهانه ای برای جنگ و درگیری با شماست. “

وی با بیان اینکه رهبری، مردم و اسلام ناب محمدی ارکان تداوم انقلاب هستند، افزود: آرزوی ما حفظ عزت و تعامل با دنیاست.

نقزاد با تاکید بر اینکه اخلاق حاکمیتی و خلوص اقتصادی لازمه حکمرانی است، گفت: اخلاق حکمرانی به معنای تصویب قوانین به نفع گروه های خاص و تصمیم گیری در راستای منافع همه مردم با عمل الهی و رجوع به آرمان های انقلاب نیست. «از جمله دولت این ویژگی را دارد.

وی افزود: کارگزاران نظام باید کاستی های گذشته را جبران کرده و با سرعت و شتاب بیشتری توطئه های اقتصادی دشمنان را خنثی کنند و با تلاش و مجاهدت بیشتر رفاه و آسایش مردم را تامین کنند.

  عدم استقبال خانواده های تحت پوشش بهزیستی استان از طرح ملی مسکن

نق زاد گفت: آمریکا در ماجرای برجام بی خانمان ها را برای ما چک کرده است و امروز دولت و مجلس در تلاش هستند تا با فراهم آوردن شرایط رشد و توسعه اقتصاد کشور را از چنگال دشمنان و بیگانگان رها کنند.

عابدین هورام استاندار آذربایجان شرقی در این مراسم ضمن تجلیل از تمامی شهدای انقلاب و دفاع مقدس به ویژه شهدای مظلوم مدارس زینبیه و ثارالله میانه گفت: از خداوند متعال می خواهیم که ما را در راه شهدا و راه شهدا یاری فرماید. به پیشرفت و عدالت در جامعه دست یابیم.» بی وقفه تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه سرمایه اصلی وجودی انسان روح اوست، افزود: بزرگترین ارزش جامعه ایران اسلامی این است که خانواده های شهدا فرزندان خود را فدای این انقلاب کردند و اکنون شمع، رهبر و الگوی جامعه محسوب می شوند.

استاندار آذربایجان شرقی و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از این مراسم با حضور در گلزار شهدای میانه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

گفتنی است دیدار با خانواده شهید گل محمدی و برگزاری نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرستان میانه از دیگر برنامه های نایب رئیس مجلس برای این شهرستان بود.

دیدگاهتان را بنویسید