نیروهای خدمات شهری و آتش نشانی تبریز در آماده باش هستند

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، عباس رنجبر بازدید از مانور مشترک نیروها خدمات شهری و سازمان آتش نشانی تبریز گفت: در این مانور قصد داریم میزان آمادگی نیروهای شهرداری و آتش نشانی و امکانات آنها را مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی ادامه داد: همکاران سازمان آتش نشانی شهرداری در بحث زلزله یا حوادث غیرمترقبه آماده جانفشانی هستند و در صورت وجود خلأ در بحث امکانات و تجهیزات سعی می کنیم زمینه تامین آنها را فراهم کنیم. ”

شهردار تبریز وی خاطرنشان کرد: آتش نشانی در حالت آماده باش و آماده باش هر لحظه آماده مرگ است. همچنین تأسیسات آتش نشانی تبریز در وضعیت نسبتاً خوبی قرار دارند، اما به عنوان مسئول وظیفه خود می دانم که در اسرع وقت نسبت به تأمین این امکانات اقدام کنم. با خرید تجهیزات جدید می توانیم به سمت ایده آل ها حرکت کنیم.

رنجبر با اشاره به لزوم هوشیاری و اطلاع رسانی شهروندان تاکید کرد: شهروندان عزیز هوشیار و خونسرد بوده و دستورالعمل های منتشر شده به صورت عمومی توسط سازمان مدیریت بحران کشور و یا سازمان آتش نشانی را با دقت مطالعه و رعایت کنند.

وی به شهروندان توصیه کرد کیسه زلزله تهیه کنند که محتویات آن معمولا در دستورالعمل ذکر شده است.

رنجبر در پایان تاکید کرد: شهروندان با آرامش نگران نباشند و هیچ پیش بینی برای زلزله های احتمالی آینده نداریم و تنها وظیفه مدیریت شهری آمادگی برای شرایط بحرانی است.

  5 پیشنهاد مقتدی صدر برای مقابله با گرانی کالا

دیدگاهتان را بنویسید