شهر تیرانا و کرون می تواند به مرکزی برای پرورش طیور تبدیل شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدرضا مرتضوی هیئت همراه در سفر به تیرانا و کرون با تبریک دهه مبارک فجر این استان را یکی از قطب های اصلی و مسلم پرورش طیور معرفی کردند که با استعدادهای فراوان خود می تواند در امر پرورش موثرتر باشد.

وی با اشاره به اهمیت خودباوری ملی گفت: جهاد تولید رویکردی موثر و انقلابی برای غلبه بر هژمونی سلطه جهانی در جنگ است.

نماینده عالی استان در استان از جناب آقای حجتی کارآفرین و سرمایه گذار این طرح که با توجه به شرایط موجود در حال سرمایه گذاری در جهت توسعه صنایع غذایی و اشتغال پایدار جهت تشریح آمارها در زمینه توسعه طیور و صنعت طیور و پرورش طیور در استان اصفهان.

استاندار اصفهان این استان را یکی از قطب های اصلی و بلامنازع پرورش طیور عنوان کرد که با برخورداری از استعدادهای فراوان از جمله نیروهای متخصص و مجرب دانشگاهی و تجربی، شرایط جوی مناسب، دسترسی آسان به کریدورهای ترانزیتی شمال به جنوب و شرق به غرب. استعدادهای موثر بازاریابی در جغرافیای ملی و بین المللی و غیره. ممکن است در این زمینه موثرتر باشد پرندگان اهلی پرورش بوقلمون به ویژه موفق و موثر است.

به گزارش من؛ فاز الحاقی مجتمع تولید و توزیع بوقلمون اسپادانا با محوریت پرورش بوقلمون گوشتی با ظرفیت 20000 قطعه با مشارکت مالی بیش از 200 میلیارد ریال و تسهیلات دریافتی 10 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 15074 متر مربع و زیربنا از 7027 متر میدان روستای حسن آباد ابریز بور توسط استاندار اصفهان افتتاح شد.

  ثروتمندترین فوتبالیست های جهان

استان اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید