سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری اعتکاف در شهرهای کم برخوردار حمایت می کند

خبر عجیب

شفقنا- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد: از برگزاری شعائر و سنت های دینی اعتکاف در شهرستان و مناطق کم برخوردار حمایت می کند.

به گزارش شفقنا از حوزه علمیه، حجت الاسلام والمسلمین محمد کومی در نشست هم اندیشی عامه مردم اعتکاف سراسر کشور که در مسجد امام حسن عسکری(ع) کوم برگزار شد، اظهار داشت: این امر نکات مثبت زیادی را بر جای گذاشته است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: تلاش سازمان تبلیغات بر این است که اعتکاف رجبی و رمضان را با شکوه و کیفیت بالاتر در کشور انجام دهد.

وی بیان کرد: دانش فنی و تجربه چهار دهه اخیر کشور در اجرای شعائر دینی و سنت های دینی باید به درستی اعمال و از آن بهره برداری عملیاتی شود.

کومی گفت که دفاتر هنری دفتر تبلیغات کشور از جمله خبرگزاری ها، هنر و سایر قانونگذاران از توسعه فرهنگ اعتکاف حمایت خواهند کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری شعائر دینی و سنت اعتکاف در شهرستان و مناطق کم برخوردار حمایت می کند تا این آیین با قوت در تمام شهرهای کشور برگزار شود. “

وی افزود: گروه های علمی، فرهنگی، ادبی و هنری برای اعتکاف، اسناد علمی و مردم حامی مهم این امر هستند و هر جا که مردم هستند کارها به خوبی پیش می رود. این نشانه اجتماع ابراز اراده با حضور خیرین است.

  احمد واعظی تاکید کرد: حجت الاسلام والمسلمین شافعی، جلوه ای ماندگار از ارتباط دو نهاد علمی حوزه و دانشگاه است.

دیدگاهتان را بنویسید