رفع عملی موانع تولید سرلوحه سازمان صمت آذربایجان شرقی است

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، دوستت دارم وی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی سلیمی با تاکید بر توانمندی های صنعتی تولیدکنندگان و صنعتگران شهرستان گفت: رونق تولید و اشتغال پایدار در روستاها ایجاد کردند.

وی افزود: مسئولان و مدیران استانی قدردان زحمات جهادگران در عرصه اقتصادی هستند و با برشمردن مشکلات و چالش های صنعتگران در ستاد استان گامی عملی برای رفع مشکلات و رفع موانع تسهیل می کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید سلیمی و زنده یاد مهندس مقیمی گفت: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید ادامه دهنده راه و اندیشه صنعتگران و مردان بزرگ باشیم. حوزه تولید استان.»

فرماندار آذرشهر همچنین بر تعامل هیات مدیره جدید شهید سلیمی با دستگاه های دولتی تاکید کرد و ادامه داد: صنعت به عنوان بخش تولیدی و دولت به عنوان بخش خدماتی هر دو بال توسعه اقتصادی استان هستند و دو بخش نیاز به تعامل بیشتر دارند. برای رسیدن به این هدف.

زاهد محمودی خاطرنشان کرد: شهرستان شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرستان منطقه شمال غرب کشور دارای واحدهای صنعتی بزرگ فراوانی است و رفع مشکلات این واحدها در جلسات ستاد تسهیل گری با جدیت پیگیری می شود.

وی افزود: باید تلاش کنیم تا با برنامه محوری و حمایت، صنایع جامعه محور و دوستدار محیط زیست داشته باشیم.

  رئیس: ما در همه مشاغل عدالت برقرار می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید