رئیس قوه قضائیه به مسائل حقوق عامه در خراسان رضوی رسیدگی می کند

محسنی ایجی
محسنی ایجی

شفقنا- رئیس قوه قضاییه در پنجمین سفر استانی خود وارد استان خراسان رضوی شد و در بدو ورود مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.

به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اجایی در بدو ورود به استان خراسان رضوی اظهار کرد: معمولا بازدیدهای قضایی در سال های اخیر یک روزه بوده تا بتوانیم برنامه های بیشتری را برای خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات حقوقی و قضایی مردم اجرا کنیم. این استان

رئیس قوه قضائیه احیای حقوق عامه و رسیدگی به مسائل حقوق عامه را از دیگر برنامه های سفر قوه قضائیه به استان خراسان رضوی دانست و گفت: تلاش می کنیم با کمک مسئولان استانی مشکلات را حل کنیم. اقدام عمومی در خراسان رضوی.

وی گفت: دیدار با مسئولان استانی و قضایی و همچنین با مردم و استماع مشکلات و مشکلات آنان و اتخاذ تدابیر برای رفع این مشکلات از جمله برنامه های سفر دستگاه قضایی به استان خراسان رضوی است.

محسنی اجایی در پایان گفت: امیدواریم به برکت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) بتوانیم تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم، کشور و نظام اسلامی و رفع مشکل انجام دهیم. برخی از کمبودها و مشکلات سفر ما به استان خراسان رضوی.

به گزارش مرکز خبر قوه قضائیه، در این سفر بررسی مسائل و مشکلات حقوقی استان خراسان رضوی و نتایج ارزیابی تیم های کارشناسی حاضر در هفته های اخیر برای بررسی آخرین مسائل و تهیه گزارش های کارشناسی در این استان خواهد بود. برنامه کار.

دیدار با مردم، قضات، مسئولان و ضابطان قضایی و شرکت در جلسه شورای اداری از برنامه های رئیس قوه قضائیه در سفر به استان خراسان رضوی خواهد بود.

  نقض تعادل مثلث بیمه، ارزیابی و قیمت داروها

محسنی اجایی در این سفر با حضور در شورای قضایی خراسان رضوی به بررسی مسائل حقوقی استان می پردازد.

رئیس قوه قضاییه پیش از این به استان های ایلام، قزوین، خوزستان و گلستان سفر کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید