دستور دادستان برای تسریع در محکومیت عاملان شهادت سردار سلیمانی

خبر عجیب

شفقنا- دادستان کل کشور در نامه ای از دادستان تهران خواست عاملان و عاملان جنایت تروریستی سردار سلیمانی را در اسرع وقت کیفرخواست صادر کند.

به گزارش شفقنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین منتظری؛ دادستان کل کشور در نامه ای از علی صالحی دادستان و پاسدار تهران خواست تا در اسرع وقت و با رعایت مفاد پرونده جنایی از عاملان جنایت تروریستی سردار سلیمانی درخواست کند.

بر اساس این گزارش، با توجه به تاکید رئیس قوه قضائیه بر استفاده از تمامی امکانات قانونی و قانونی برای تعقیب عاملان قتل حاج قاسم سلیمانی و پیگیری مجدانه پرونده این اقدام تروریستی، اولین جلسه دادگاه به درخواست خسارت مادی و معنوی و مجازات ناشی از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اجرا شد.

دادستانی کل کشور به عنوان دادستان از همان ابتدای این جنایت تروریستی با ورود به موضوع، بر احیای حقوق از دست رفته ایرانیان در عرصه بین المللی تاکید کرد و موضوع را با همکاری هیئت عراقی ادامه داد.

همچنین ستاد حقوق بشر به عنوان یکی دیگر از متولیان رسیدگی به حقوق از دست رفته ایرانیان در رابطه با ترور سردار سلیمانی در عرصه بین المللی، جلسات متعددی را با هیئت عراقی برای بررسی و تعقیب عاملان تشکیل داد. تکمیل پرونده جنایی قتل شهید سلیمانی.

قوه قضائیه ایران با تشکیل دادگاه و رسیدگی کیفری بین المللی با عراق اقدامات موثری برای تعقیب و تعقیب این پرونده در کشور انجام داده است و اکنون با دستور دادستان کل کشور، پیگرد عاملان این پرونده در حال بررسی است. صادر شود.

  مسئول جدید پذیرش معاینات بالینی اداره کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید