دریاسالار سیاره: باید تئوری بازگشت به دریا را احیا کنیم

خبر عجیب

شفقنا معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: منابعی در دریا وجود دارد که باید از آنها استفاده کنیم و سیاست استعماری دشمن را شکست دهیم و تئوری بازگشت به دریا را احیا کنیم.

به گزارش شفقنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری صبح امروز (5 بهمن) در مراسم بدرقه 80 نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه یکم امام(ره) بندرعباس افزود: به فرموده مقام معظم رهبری کشورمان یک کشور دریایی است. ما از جنوب و شمال مرزهای دریایی داریم و تا جایی که بتوانیم می توانیم از این فرصتی که خداوند به ما داده استفاده کنیم.

وی گفت: دریا هم منبع نیرو و هم ثروت است و اگر تاکنون از دریا برای قدرت و ثروت استفاده نکرده ایم به خاطر توطئه های استعمار و استکبار است. متعلق به ملت هاست و راه بهره برداری قدرت است و اگر قدرت داشته باشیم می توانیم از منابع دریا برای توسعه دریایی کشور استفاده کنیم.

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: منابع خدادادی بسیاری از جمله منابع غذایی، انرژی موجود و تجارت دریایی در دریا وجود دارد. 90 درصد تجارت ما از طریق دریا است به همین دلیل دیپلماسی دریایی هم مهم است منابعی در دریا وجود دارد که باید از آنها استفاده کرد و سیاست استعماری دشمن را شکست داد و بینی آنها را به خاک مالید و تئوری بازگشت را احیا کرد. دریا. انجام دادن.

وی گفت: مهمترین بعد قدرت دریا داشتن نیروی دریایی قوی است که در صورت تحقق این مهم می توان از منابع دریایی برای پیشروی استفاده کرد و اگر نیروی دریایی نباشد نمی توان از این گسترده استفاده کرد. جنبش به قدرت آغاز شد و امروز شاهد استقرار ناوگان 80 هستیم.

  60 هکتار از تالاب انزلی در آتش سوخت

سیاری افزود: امروز اگر دشمن از نیروی دریایی فاصله بگیرد به این معناست که می داند قدرت دریایی ما چقدر است و اگر امروز در خلیج عدن و شمال اقیانوس هند و دیگر دریاها شاهد حضور نیروی دریایی هستیم. نیروی دریایی و امنیت یعنی ما اقتدار دریایی داریم.»

وی گفت: برگزاری رزمایش ترکیبی با چین و روسیه به فرماندهی ایران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، به این معنا که آنها توانایی‌های دریایی ارتش را می‌پذیرند و ایران را به عنوان نیروی دریایی می‌شناسند. ما در سواحل اقیانوس هند هستیم یعنی کشورهای دنیا ما را به عنوان یک نیروی دریایی قبول دارند و با این قدرت دریایی می توانیم از منابع دریا استفاده کنیم همانطور که امروز در دفاع مقدس 10 هزار کشتی اسکورت شد. توسط نیروی دریایی؛ به گفته مدیریت، ما در حال اسکورت کشتی های تجاری و نفتی با قدرت هستیم تا با این اقدامات اقتصاد کشور را ایمن نگه داریم.

معاون هماهنگ کننده ارتش ایران گفت: شما نیروهای نظامی که امروز در دریا فعالیت می کنید باعث می شوید اقتدار و اقتدار دریایی ما را داشته باشیم و زحمات خانواده های شما قابل تقدیر است. ما جان خود را فدای اقتدار، استقلال و تمامیت ارضی کشور با رعایت اخلاص می‌کنیم.»

وی گفت: آخرین ماموریت نیروی دریایی ارتش 75 حرکت بزرگی بود که آثار خود را در دنیا به جا گذاشت و نشان داد که چقدر از ظرفیت رزمی، آموزشی، دانش و بقای ما در دریا عبور از 55 کشور و در هر بندری است. طرف نگیرید و این اتفاق نخواهد افتاد. مگر با ایثار و از خودگذشتگی و علم، شما افسران نیروی دریایی در این ماموریت نیز می دانید که ابتدا بحث آموزشی را دنبال می کنید و فرماندهانی را که بنیانگذاران آینده نیروی دریایی هستند تربیت خواهید کرد، پس در تمام حرکات خود الگو باشید. . خوب استفاده کن

  ائتلاف حاکمیت قانون: چاه های کرکوک کلمه رمز حمله ترکیه به عراق در 30 سال گذشته بوده است.

سیاری در پایان گفت: در دریاها وقتی پرچم جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز در می آید و از مقابل نیروهای فرامنطقه ای عبور می کنیم؛ این حضور به کشورهای دیگر انگیزه می دهد که ببینند ایران اسلامی چگونه به قدرت رسیده و با انواع تحریم ها در دریا است.

دیدگاهتان را بنویسید