خبر خوش برای جامعه ایثارگران/ تلاش برای پس گرفتن شکایت بنیاد شهید از جانباز دفاع مقدس

حسین بامیری در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری موج با اشاره به شکایت بنیاد شهید از یکی از جانبازان دفاع مقدس وی به اتهام تخلف در نشر اکاذیب، توهین و تهدید افزود: دغدغه شهدا این موضوع همواره یکی از دغدغه های مجلس بوده است، تاکنون جلساتی با کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شده است.

نماینده مردم لردگان و حنمیرزا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بدون شک برای رفع مشکلات ایثارگران محدودیت ها و موانعی وجود دارد اما در بودجه 1401 تلاش کردیم با شناسایی موانع و خلأها مشکلات این قشر را برطرف کنیم. “

وی ادامه داد: در این راستا محدودیت‌ها و معلولیت‌ها شناسایی و جلسات متناوب با مسئولان برگزار شد، بنابراین نحوه ساماندهی تخلفات را یک به یک بررسی کردیم تا بتوانیم مژده شهدا را در دست داریم.

بامیری با بیان اینکه مطالبات شهدا امروز انباشته شده است، گفت: رفع مشکلات این قشر از جامعه نیازمند حل در دولت های گذشته است، اما بنیاد شهید و مجلس یازدهم برای پاسخگویی به مطالبات شهدا تلاش خواهند کرد.

سخنگوی فراکسیون ایثار و شهادت مجلس افزود: بهتر بود بنیاد شهید از این جانباز دفاع جهانی گلایه نمی کرد. اکنون سعی می کنیم با رئیس بنیاد شهید مشورت کنیم تا بتوانیم موضوع را حل کنیم.»

باید بگویم؛ مدتی است که جانبازان، آزادگان و ایثارگران به دلیل برخی کاستی ها و عدم اجرای قانون در مقابل بنیاد شهید و امور ایثارگران تجمع کرده اند، اما به نظر می رسد این تجمعات عواقب بدی برای برخی از جانبازان داشته است تا جایی که یکی از جانبازان رهبر تجمعات بود.شهید نیز با شکایت بنیاد شهید به قوه قضائیه احضار شد.

  میلیاردها قاچاقچی پوشاک در یزد محکوم شدند

دیدگاهتان را بنویسید