تیم ملی ایران همه چیز برای صعود آماده است!

خبر عجیب

شفقنا ورزشی- تیم ملی فوتبال ایران با شرایط بسیار خوبی می تواند به زودی به جام جهانی امیدوار باشد.

به گزارش شفقنا ورزشی، تیم ملی فوتبال ایران در یکی از دیدارهای مهم مقدماتی جام جهانی روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف عراق می رود.

ایران در مسیر صعود به جام جهانی 2022 قطر قرار دارد. تیم اسکاتلندی از 6 بازی قبلی خود 16 امتیاز کسب کرده است در حالی که عراق تنها 4 امتیاز کسب کرده است.

ایران با پیروزی در این بازی صعود زودهنگام خود به جام جهانی را جشن خواهد گرفت.

همه چیز برای شروع جام جهانی آماده است. ایران از چند جهت شانس بیشتری نسبت به حریف خود برای پیروزی در این دیدار دارد.

مهمترین دلیل آن وضعیت روحی بسیار خوب بازیکنان ایران است. آنها بدون استرس وارد این مسابقه خواهند شد و با توجه به پیروزی قاطع در مسابقه می توانند به یک پیروزی آسان دیگر مقابل هواداران خود امیدوار باشند در حالی که عراقی ها برای قرار گرفتن در رده سوم قطعا باید در این مسابقه پیروز شوند و این باعث می شود با استرس زیاد

دلیل دیگر این است که این دیدار در ورزشگاه آزادی برابر هواداران ایرانی هر چند کم برگزار می شود و طبیعی است که ایران شانس بیشتری برای پیروزی در این دیدار داشته باشد.

و دلیل سوم این است که بازیکنان ایرانی از نظر کیفیت در سطح بالاتری نسبت به حریف خود قرار دارند. درست است که در این دیدار بازیکنان کلیدی مانند آزمون و نورالهی را نداریم اما اسکوچیچ یکی از بهترین نسل های تاریخ فوتبال ایران را در اختیار دارد و مطمئنا این تیم می تواند برای اولین بار در این رقابت بزرگ به جام جهانی برود. . در استوری خود به مرحله حذف بروید.

  شهادت یک جوان فلسطینی در نابلس

منبع: شفقنا ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید