تیم ملی ایران اسکوچیچ: شرایط عالی نیست اما آماده ایم

شفقنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد که شرایط این تیم برای رویارویی با عراق ایده آل نیست.

به گزارش شفقنا ورزشی، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از دیدار چهارشنبه شب تیمش مقابل عراق گفت: قطعا شرایط ایده آلی نیست، اما اگر بازیکنانم تمام تلاش خود را انجام دهند، می توانیم. بازی را با موفقیت تمام کنید.”

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: همانطور که می دانید بازی فردا بسیار مهم است زیرا می توانیم صعود خود را ثبت کنیم. من بازی های عراق در جام ملت های عرب را تماشا کردم. می دانم که آنها تیمی جوان و سالم هستند. شرایط ایده آل نیست. به دلیل ویروس کرون 4 بازیکن نداریم. مهدی طارمی هنوز به جمع ما نیامده است. با این حال بازیکنان ما آماده هستند. تیمی که داریم به اندازه کافی خوب است. اگر با تمام وجود روی زمین باشیم می توانیم به نتیجه خوبی برسیم.

او از دعوت کنعانی ها با وجود خاستگاه متفاوت و برخوردهای متفاوت با مهدی طارمی در اردوی قبلی می گوید و اینکه کنعانی ها به اردو دعوت شدند چه اتفاقی افتاد؟ گفت: باید بگویم که اصول اخلاقی برای راز من و خودم خیلی مهم است. اگر یک چیز در اولویت است، مسائل اخلاقی است. ما باید مراقب باشیم چون نماینده کشورمان هستیم. من با این رفتار موافق نیستم و ممکن است این رفتار مورد تکریم این بازیکن قرار نگیرد اما تاکنون مدرک موثقی به دست ما نرسیده و پرونده در کمیته اخلاق باز شد. نمی خواهم کسی را به خاطر صحبت از فضای مجازی و اینستاگرام و انتقام زودهنگام مجازات یا قضاوت کنم. این موقعیت فرصتی بود تا مسئولیت خود را در قبال دولت و مردم بدانیم و مراقب رفتار خود باشیم و این درسی است برای دیگران که مراقب باشند این اتفاق نیفتد.

  اشرف غنی: اعتماد به شرکای خارجی از جمله ایالات متحده دلیل سقوط افغانستان بود

سرمربی تیم ملی درباره مخالفت زنیت با ورود به آزمون در اردوی تیم ملی گفت: این باشگاه نمی تواند این کار را انجام دهد. بازی ما در روز فیفا است و باشگاه هیچ حقی ندارد. باید به قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بازیکنانی که تست آنها مثبت بود و حالا منفی بود، توجه کنیم. بازیکنانی که نام بردید در دسترس ما نیستند. باید ببینیم می توانیم در بازی بعدی از آن استفاده کنیم یا خیر.

اخبار داغ دیگر:

دیدگاهتان را بنویسید