بارش برف و باران در اکثر استان های کشور

به گزارش موج نیوز، صادق ضیائیان افزود: امروز (6 بهمن) در اکثر نقاط کشور به جز سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان، یزد، خراسان جنوبی و جنوب استان های فارس و بوشهر بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود. . شدت بارش در این روز در نواحی شمالی و شرقی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و جنوب لرستان است.

وی افزود: امروز (6 بهمن) به دلیل وزش باد شدید در جنوب خوزستان احتمال گرد و خاک وجود دارد.

ضیاییان ادامه می دهد: روز جمعه (9 بهمن) در استان های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، خراسان شمالی و ارتفاعات استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، بارش برف و باران و در شمال غرب کشور بارش پراکنده برف پیش بینی می شود. کشور.

رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران خطرات هواشناسی افزود: از شنبه تا دوشنبه (9 بهمن الی 9 بهمن) در کشور جوی آرام همراه با افزایش غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت خواهد بود. “

وی همچنین گفت: وزش باد شدید و مناطق غبارآلود روز پنجشنبه (5 بهمن) در نیمه شرقی کشور و جمعه (7 بهمن) در نیمه شرقی و استان ها در دامنه های جنوبی البرز مرکزی پیش بینی می شود.

رئیس مرکز ملی پیش بینی بحران و مدیریت خطرات هواشناسی اضافه کرد: کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور در روز جمعه (9 بهمن) رخ می دهد.

به گفته ضیائیان، دریای خزر در روزهای پنجشنبه و جمعه (7 و 8 بهمن) همچنین روز پنجشنبه در غرب خلیج فارس و روزهای جمعه و شنبه در خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود.

  آموزش مقدمه ای برای ایجاد اشتغال و دانش بنیان است

رئیس مرکز ملی پیش بینی بحران و مدیریت خطرات هواشناسی وضعیت هوای تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۸ بهمن) صاف همراه با وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای یک و یک تا بیشینه دمای 6 درجه سانتیگراد روز شنبه (9 بهمن) صاف تا کمی ابری و غبار محلی با حداقل دمای 2- و حداکثر 7 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضییان در پایان گفت: امروز و فردا (7 و 7 بهمن ماه) بندرعباس با دمای 24 و 23 درجه سانتیگراد گرمترین و ارومیه با دمای 6- و 8- درجه سانتیگراد سردترین مرکز استانی کشور هستند. . .

دیدگاهتان را بنویسید