انقلاب اسلامی از همان ابتدا دوران سختی را پشت سر گذاشته است

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت‌الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخگان رئیس کل قوه قضائیه گفت: سحرگاه و اکنون مسئولیت ما دوچندان شده است.

حجت الاسلام پورخکن در بازدید از سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان رضوی این سخنان را بیان کرد و ادامه داد: خداوند می فرماید ما پس از برکناری ظالمان، حکومت را به صالحان سپردیم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح وی ادامه داد: یعنی شما شعار دادید که اگر قدرت در دست ما بود چه می کردیم، الان امکانات و دولت در اختیار شماست و منتظر رفتار شما هستیم، بنابراین دوران انقلاب بسیار سخت است. “

وی افزود: در طول این 43 سال بیشترین فشار بر جمهوری اسلامی بوده است، این فشار نه تنها از جانب دشمن بلکه از جانب دوستان ناآگاه بوده و انقلاب اسلامی از همان ابتدا دوران سختی را پشت سر گذاشته است.

حجت الاسلام پورخگان افزود: از همان ابتدای انقلاب و تشکیل دولت لیبرال تا جنگ تحمیلی و سپس موارد قائم مقام رهبری این جریان، امام خمینی (ره) کشتی انقلاب را از مشکلات عبور می دهد. “

رئیس قوه قضائیه افزود: در نهایت مدیریت این کشتی به جانشین امام راحیل سپرده شد که بیش از 30 سال با همه خباثت ها و خیانت هایی که بخشی از آن در درون انقلاب شکل گرفت؛ امام راحل (ره) و امام راحل (ره) راحیل به ثمر رساند. او توانست این انقلاب را حفظ کند و آن را به بهترین شکل ممکن توسعه دهد. امیدواریم بتوانیم این کار را انجام دهیم نظام مقدس با کفایت این رهبر عزیز و با قدرت و حضرت مهدی (عج) دست به ساحل برسانیم.

  محمودزاده: سهم مسکن ملی برای همه خانوارها بر اساس سود ۱۸ درصد نیست

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح

حجت الاسلام پورخکن در خاتمه گفت: رئیس قوه قضائیه از سازمان قضایی نیروهای مسلح خرسند است و این رضایت مرهون تلاش کارکنان و قضات این سازمان است و از این پس همکاران باید با رعایت حقوق و وقت به کار خود ادامه دهند. از مردم و سازمان .

حجت الاسلام علی اسماعیلی رئیس کل سازمان قضایی خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: در شرایط کنونی بیش از 50 نیروی مستقل در استان حضور دارند که یک چهره منحصر به فرد در کشور است. “

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح خراسان رضوی یادآور شد: خراسان رضوی 700 کیلومتر مرز مشترک با کشورهای افغانستان و ترکمنستان دارد که امن است اما در مرز افغانستان به دلیل قاچاق غیرقانونی و مهاجرت از این مرز.کشور همسایه مشکل دارد.

حجت الاسلام اسماعیلی خاطرنشان کرد: در برخی از مناطق خراسان رضوی جاده مرزی مناسب و قابل عبور وجود ندارد و امسال با تلاش کارکنان و قضات این مجموعه حدود هشت هزار و 700 پرونده رسیدگی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید