اندونزی و انویدیا برای انتقال دانش هوش مصنوعی به دانشگاه ها با یکدیگر همکاری می کنند

به گزارش شفقنا، این رسانه به نقل از مهر نوشت: بر اساس این قرارداد دو ساله، انویدیا معلمان و دانش‌آموزان هوش مصنوعی اندونزیایی را آموزش می‌دهد و همچنین سیستم‌های DJ XE 100 خود را راه‌اندازی می‌کند. پشتیبانی از آموزش هوش مصنوعی در آسیا استفاده می‌شود. کشور.

انتظار می رود بیش از 20000 دانش آموز اندونزیایی به عنوان بخشی از این پروژه مشترک با موضوعات مختلف مرتبط با هوش مصنوعی آشنا شوند.

این پروژه بخشی از تلاش های اندونزی برای تحول دیجیتال است.

این توافقنامه شامل نوشتن برنامه درسی هوش مصنوعی، برگزاری سمینارهای تحقیقاتی در زمینه ترجمه، و توسعه و حمایت از یک اکوسیستم هوش مصنوعی است. این موسسه افزود: از دانشگاه ها از طریق موسسات آموزشی عمیق و بسته های آموزشی حمایت می شود و توسعه دهندگان در پروژه های ترجمه صنعتی مشارکت خواهند داشت.

Nvidia Inception همچنین برای پشتیبانی از استارت آپ های محلی استفاده می شود. کیت استریر، معاون ابتکارات هوش مصنوعی جهانی در انویدیا گفت: هوش مصنوعی در حال تغییر صنایع در سراسر جهان است و نیاز فوری به آموزش ایجاد می کند تا کشورها و شهروندان آنها را برای مشارکت در اقتصاد رو به رشد هوش مصنوعی آماده کند.

وی افزود: نرم افزارها و سیستم های مختلف هوش مصنوعی برای حمایت از تلاش های اندونزی برای آموزش افراد مستعد ارائه خواهد شد. اندونزی تخمین می زند که تا سال 2035 به 90 میلیون متخصص فناوری اطلاعات نیاز دارد.

  مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور تمدید شد

دیدگاهتان را بنویسید