اجرای ویژه برنامه های شهرداری لنجان به مناسبت دهه فجر 1400

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی وی با تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تشریح برنامه های شهرداری لژان در دهه مبارک فجر گفت: عید ملی است و همه باید زمینه را برای حضور و مشارکت همه اقشار و اقشار پیروز کنیم. انقلاب را امتحان کن

وی گفت: کارکنان شهرداری سده لکان نیز در جشن ایام الله نقش آفرینی کردند. دهه فجر برنامه هایی را در دستور کار قرار دادند، گفت: مصادف شدن این ایام با دهه مبارک ولادت حضرت زهرا (س) و حضرت علی (ع) اتفاق مبارکی است که باید از آن بهره ببرید.

شهردار سده لدجان نورپردازی ویژه شب 22 بهمن ساعت 21 را از برنامه های با طراوت شهرداری سده لدجان برای این ایام اعلام کرد و افزود: همچنین در این ایام 20 مورد فضای شهری را در دستور کار داریم. استفاده کنید.

وی تاکید کرد: از دیگر برنامه های این ایام می توان به تبلیغات شهری ویژه بیست و دومین باخمن در شهرستان و اجرای ویژه برنامه های فرهنگی بیست و دوم باخمن و غیره اشاره کرد.

شهبازی با تاکید بر اینکه اعطای تخفیف مالیاتی ساخت و ساز از دیگر اقداماتی است که از دهه فجر 1400 در دستور کار شهرداری سده لکان قرار گرفته است، افزود: این امر می تواند به رونق ساخت و ساز در شهر کمک کند.

شهردار سده لنجان گفت: همچنین در ایام ویژه برنامه های فرهنگی ویژه بانوان شهرستان سده لجان در نظر گرفته شده است. دهه فجر تحمل خواهیم کرد

  دو بازیگر جدید در بخارست به فیلم می پیوندند

دیدگاهتان را بنویسید