ائمه جمعه باید زمینه را برای اتحاد و همدلی بیشتر از گذشته فراهم کنند

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، حسن بهرامنیا صبح امروز در دیدار با امام جمعه شهرستان درهشهر ضمن تبریک انتصاب حجت الاسلام والمسلمین امام جمعه درهشهر با اشاره به فرارسیدن روز جمعه یک دهه خوشحال فجر وی این دهه را یادآور ایثار، رشادت و مقاومت همه ایرانیان عنوان کرد و گفت: طلوع خورشید اسلامی در دهه فجر درخشید و به برکت این نور الهی روح و جان تازه ای دمیده شد. مردم ایران اسلامی.»

استاندار ایلام در ادامه حضور امام جمعه جدید درهشهر گذشته خوب ایشان را مایه خیر و برکت برای این شهرستان دانست و گفت: امروز در این شرایط بیش از گذشته نیازمند وحدت و همدلی هستیم و در این راستا ائمه جمعه و جماعتی ارجمند و در رأس آنها ائمه جمعه قرار دارند.

حجت الاسلام والمسلمین احمد امرایی در این نشست حضور دولت سیزدهم را فرصتی مناسب برای رفع مشکلات امروز کشور عنوان کرد و گفت: در وادی شهر باشید.

اما روز جمعه شهرستان درشهر با استناد به تجربه مفید استاندار ایلام و آشنایی خوب با استان ابراز امیدواری کرد که حضور ایشان مایه خیر و برکت باشد.

حجت الاسلام امرایی قدمت دره این شهرستان را بیش از 10 هزار سال دانست و گفت: امروزه این شهرستان در حوزه های مختلف از جمله زیرساخت های فرهنگی از جمله مساجد و مساجد دارای مشکلات و مشکلاتی است که نیازمند توجه جدی دولت است.

  واکسن اسپیکوژنیک برای تزریق در نوبت سوم تایید شده است

دیدگاهتان را بنویسید