آزمون ملی مهارت کارشناسان فنی دفاتر منطقه ای ایساکو برگزار شد

به گزارش موج نیوز، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو به منظور سنجش رشد و ارتقای دانش و مهارت های فنی کارشناسان فنی و مهندسی دفاتر منطقه ای ایساکو در سراسر کشور اقدام به برگزاری آزمون مهارت های عملی کرد.

این برنامه به منظور ارتقاء و بازنگری سطح دانش فنی و تخصصی و بهبود کار کارشناسان در نمایندگی ها و دفاتر منطقه ای، آموزش، آزمون و مسابقات فنی مستمر را در برنامه سالانه خود قرار داده است.رضایت مشتریان رو به رشد گزارش شده است.

به گزارش خدمات پس از فروش ایران خودرو، این آزمون به منظور ایجاد فضای رقابتی، افزایش انگیزه برای ارتقای دانش فنی و سنجش توانایی رفع نواقص در فضای علمی و عملی در کشور انجام شد.

از دستاوردهای این برنامه می توان به شناسایی نقاط بهبود در آموزش عیب یابی و برنامه ریزی آموزش های جدید و ایجاد فرصت تبادل اطلاعات تعمیرات و عیب یابی حرفه ای بین کارشناسان شرکت کننده اشاره کرد.

طراحی و اجرای آزمون سنجش مهارت با توجه به ایرادات رایج محصولات فعلی و درخواست مشتریان و به منظور روان سازی ارائه خدمات و افزایش رضایت مشتریان انجام شده است.

گفتنی است، چنین اقدامی طی سه سال متوالی در سال های گذشته در قالب «مسابقه مهارتی» بین کارشناسان فنی نمایندگی های سراسر کشور برگزار شده است.

  اعلام فراخوان دومین جشنواره رسانه ای شهرمان

دیدگاهتان را بنویسید