50 درصد قرارداد بازیکنان پرداخت شد/ پنجره نقل و انتقالات تراکتورسازی در آستانه باز شدن است

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، میر معصوم سهرابی وی گفت: با هری لی اروین توافق لازم صورت گرفته و نامه تاییدیه از طریق فیفا به فدراسیون فوتبال ارسال شده است. همچنین نمایندگان این باشگاه در ترکیه در حال رایزنی با وکلای حمزوی و فورچون هستند تا با این بازیکنان به توافق برسند. و پنجره نقل و انتقالات تراکتور را باز کنید.

وی بیان کرد: بدون شک شرایط برای جذب بازیکن در نیم فصل با ابتدای فصل متفاوت است و باید با حساسیت بالایی برای این مهم تلاش کنیم و در این راستا اولویت ما تلاش برای حفظ ساختار پایه و تقویت است. تیم. مکان های مختلف.”

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی وی گفت: مذاکراتی با دو بازیکن خارجی انجام شده و اقدامات لازم از سوی باشگاه برای اخذ روادید برای این افراد انجام شده و منتظر فسخ قرارداد بازیکنان با باشگاه هایشان هستیم و پس از آن این دو بازیکن وارد خواهند شد. ایران برای مذاکرات نهایی».

وی ادامه داد: علاوه بر این مکاتباتی با تیم های سپاهان، مس رفسنج و پیکان برای جذب چند بازیکن از این تیم ها انجام شده اما با توجه به اینکه هنوز توافق نهایی صورت نگرفته اسامی بازیکنان را اعلام نمی کنیم. . “

سهرابی با بیان اینکه با توجه به احتمال بارندگی اقدامات لازم برای حفظ و نگهداری چمن تمام شده ورزشگاه اختصاصی باشگاه انجام شده است، افزود: مجموعه ورزشی باشگاه تراکتورسازی راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه درصد لازم از قرارداد این مربی پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون درصد مقرر 50 درصد بازیکنان پرداخت شده است و در روزهای آینده درصد مورد نیاز از قرارداد را برای همه بازیکنان پرداخت خواهیم کرد. سایر اعضای تیم.”

  جرج کاردای: موضوع به افتخار ملی تبدیل شده است/ منتظر بازگشت میکاتی هستم

دیدگاهتان را بنویسید