یاد بگیرید چگونه مکالمات واتس اپ را به سه روش ضبط کنید

به گزارش موج نیوز، تعدادی از افراد می خواهند مکالمات خود را در واتس اپ ضبط کنند، اما نمی توانند مکالمات خود را ذخیره کنند. در این گزارش نحوه ضبط مکالمات واتس اپ را به شما آموزش می دهیم.

به گزارش kalingatv، شاید شنیده باشید که مردم می خواهند مکالمات خود را در واتس اپ ضبط کنند. بر این اساس، برخی از گوشی های هوشمند دارای قابلیت ضبط تماس داخلی هستند که شما از آن بی اطلاع هستید.

روش 1:

گفته می شود گوشی های OnePlus دارای یک اپلیکیشن درون برنامه ای هستند که می تواند تماس ها را ضبط کند. شما می توانید این ویژگی را در تنظیمات اپلیکیشن ارائه شده توسط شرکت بیابید. هنگامی که از این ویژگی استفاده می کنید، ضبط یک تماس به فرد طرف دیگر تماس اطلاع داده نمی شود. کاربران سامسونگ همچنین می توانند مکالمات خود را با استفاده از اپلیکیشن داخلی ضبط کنند. ابتدا گوشی هوشمند Samsung Galaxy خود را باز کنید، سپس روی سه نقطه ضربه بزنید تا قسمت تنظیمات باز شود. روی «ضبط مکالمات» ضربه بزنید و سپس «ضبط خودکار تماس» را روشن کنید.

روش 2:

اگر گوشی سامسونگ یا وان پلاس ندارید، می توانید اپلیکیشن گوگل را از پلی استور نصب کنید. برنامه را باز کنید و روی نماد سه نقطه > تنظیمات > ضبط مکالمات ضربه بزنید. در بخش “همیشه ذخیره”، روی اعداد انتخاب شده ضربه بزنید> اعداد انتخاب شده را همیشه ذخیره کنید> گزینه “افزودن” را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید. همچنین می توانید یک مخاطب را انتخاب کنید و روی “همیشه ذخیره شود” ضربه بزنید. توجه داشته باشید که گوگل هشدار می دهد که کاربر باید در کشور یا منطقه ای باشد که ضبط تماس در آن انجام می شود. با این حال، گوگل می گوید که به شرکت کنندگان در مکالمه اطلاع داده می شود که مکالمه در حال ضبط است.

  لایحه نظام سنجش معلم تصویب شد

روش 3:

در نهایت می توانید به راحتی یک اپلیکیشن را از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید و از آن برای ضبط تمامی تماس های دریافتی در گوشی و واتس اپ خود استفاده کنید. ابتدا باید اپلیکیشن Cube Call Recorder را دانلود کنید و پس از باز کردن اپلیکیشن به واتس اپ بروید. سپس با فردی که می خواهید با او صحبت کنید تماس بگیرید.

اگر در این مدت تماس گجت را در مکعب مشاهده کردید به این معنی است که تماس شما در حال ضبط است و اگر گوشی شما خطایی نشان داد تماس را مجدداً در مکعب باز کنید و این بار به تنظیمات برنامه رفته و بر روی گزینه Force Voip در قسمت مکعب کلیک کنید. تماس صوتی پس از انجام این فرآیندها، دوباره با واتساپ تماس بگیرید. اگر این بار تماس در مکعب تماس نمایش داده نشد به این معنی است که گوشی شما نمی تواند این عملیات را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید