نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی درگذشت آیت الله گرایلی را تسلیت گفت.

خبر عجیب

شفقنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در پیامی درگذشت آیت الله حسین گرایلی از اساتید حوزه علمیه مشهد و امام جماعت مسجد گوهرشاد را تسلیت گفت.

آیت الله سیداحمد علم الهدی روز چهارشنبه در پیامی نوشت: رحلت مرحوم آیت الله جریلی، شهید بزرگوار عالم سرافراز، تأثیرگذار بود.

وی ادامه داد: فقدان استاد برجسته فقه و تفسیر، شخصیت پیشرو و سازنده تبلیغ، روحانی انقلابی و ولایتمدار ثابت قدم در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی در طول عمر انقلاب اسلامی، همین نقض جبران ناپذیر اسلام است. در دولت اسلامی اسلام (شی)»

امام جمعه از مشهد افزود: این ضایعه را به حوزه علمیه استان و بیت آن مرحوم به ویژه فرزندان بزرگوار و انسان دوست ایشان تسلیت عرض نموده و علو درجات آن فقید سعید را از خداوند متعال مسئلت دارم.

آیت الله گریلی در سال 1322 در بهشهر متولد شد و در سال 1335 برای ادامه تحصیل به مشهد مقدس آمد. آن مرحوم سابقه تبلیغ در داخل و خارج از کشور، امامت جماعت مسجد گوهرشاد و روحانی حج را در کارنامه خود دارد.

این عالم وارسته امروز دار فانی را وداع گفت و مراسم تشییع وی فردا پنجشنبه ساعت 9 صبح از مهدیه مشهد به سمت حرم رضوی برگزار می شود.

  مهدوی در ماه مبارک رمضان اطعام نیازمندان آذربایجان شرقی را آغاز کرد

دیدگاهتان را بنویسید