معاون اول رئیس جمهور: رعایت نکردن رهنمودهای بهداشتی بر شیوع اومیکرون تاثیر گذاشته است

خبر عجیب

شفقنا- جلسه کمیته ویژه تاج و تخت به ریاست معاون اول رئیس جمهور ظهر امروز (چهارشنبه) برگزار شد.

به گزارش شفقنا، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهور، محمد محبر معاون اول رئیس جمهور در جلسه کمیسیون تخصصی تاج و تخت که رئیس دفتر رئیس جمهور و وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حضور داشتند رئیس جمعیت هلال احمر و مسئولان مربوطه. وی با اشاره به رشد روزافزون تعداد بیماران سرپایی و بستری ناشی از سویه جدید امیکرون در کشور، تاکید کرد: عادی سازی و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی تاثیر بسزایی در گسترش سویه جدید Omicron دارد و باید اقدامات لازم انجام شود. از شیوع این سویه جلوگیری کنید. سویه جدیدی از این بیماری. «در کشور فکر کنید.

وزیر بهداشت همچنین با اشاره به افزایش سویه جدید امیکرون در سراسر کشور تاکید کرد: رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی در هفته‌های آینده عواقب جدی برای نظام سلامت و مردم به همراه خواهد داشت و مجبور به تحمیل بیشتر و سخت‌تر کرونری خواهیم بود. محدودیت در سراسر کشور

همچنین در این جلسه وزارت بهداشت گزارشی از آخرین وضعیت بیماری عروق کرونر قلب در کشور و جهان، آمار افزایش بیماران سرپایی و بستری و مرگ و میر ناشی از سویه جدید Omicron و افزایش قرمز و نارنجی ارائه کرد. شهرها در رنگ آمیزی عروق کرونر جدید.

در ادامه، مصوبات و محدودیت های پیشنهادی وزارت بهداشت و کشور برای مقابله با سویه جدید Omicron جهت تصویب در ستاد ملی تاج مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خبر قبلیالسیسی: ما از اقدامات امارات علیه هرگونه اقدام “تروریستی” حمایت می کنیم
خبر بعدینخست وزیر لبنان از سوریه و اردن به دلیل توافقنامه صادرات برق تمجید کرد

  ترکیه بار دیگر خواستار آتش بس فوری در اوکراین شده است

دیدگاهتان را بنویسید