مخالفت دریس با استعفای یحیی گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس

به گزارش موج نیوز به نقل از باشگاه پرسپولیس، رضا درویش ضمن اعلام مخالفت با استعفای یحیی گل محمدی از سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: آقای گل محمدی یکی از بهترین مربیان فوتبال ایران بوده و هست و کار می کند. برای پرسپولیس سخت است «من مخالف استعفا و جدایی او از پرسپولیس هستم و خدای ناکرده به کارشان ادامه دهند.

وی گفت: حق با آقای گل محمدی است و از مشکلات شاکی است و من از شرایط سختی که کادر فنی و بازیکنان متحمل شده اند مطلع هستم. تمام تلاشم را می کنم تا مشکلات آنها کمتر شود تا تیم شرایط بهتری داشته باشد.

درویش گفت: همه می دانند که پرسپولیس با مشکلات زیادی مواجه است و حل آنها زمان بر است و در این مدت کوتاه تمام تلاشم را انجام داده ام و با گذشت زمان و فرصت شرایط بهتر خواهد شد.

مدیرعامل پرسپولیس با بیان اینکه فردا بخشی از مطالبات اعضای تیم پرداخت می شود، گفت: بخشی دیگر از مطالبات طی روزهای آینده پرداخت خواهد شد. هدف باشگاه ایجاد آرامش برای تیم و هواداران عزیز و موفقیت تیم است و کار انجام شده بسیاری از مشکلات باشگاه را حل می کند.

وی با تاکید بر اینکه فصل را با گل محمدی ادامه خواهیم داد، از اعضای کادر فنی، بازیکنان و هواداران تشکر کرد و گفت: انشاالله با حمایت هواداران و حمایت همه عوامل باشگاه شرایط مساعدی ایجاد خواهد شد. “

بیشتر بخوانید:

شوک به پرسپولیس؛ گل محمدی استعفا داد

  رایزنی برجامی با نمایندگان روسیه و آمریکا در وین

دیدگاهتان را بنویسید