دهنوکجی به مطبوعات و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، به نظر می رسد افراد غیرمجاز در حال لابی گری هستند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجمع عمومی فوق العاده دور دوم مطبوعات هرمزگان را بی دلیل لغو کرد.

امروز افراد حاضر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به هر دلیلی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان دست به اقداماتی زدند که کرامت انسانی اعضای این سازمان و تشریفات قانونی که باید انجام شود را زیر سوال برد. دنبال کرد. .

مشخص نیست چه فضایی متاثر است بدون اطلاع رسانی نه تنها احترام اهالی مطبوعات هرمزگان که حتی به نمایندگان خود در استان احترامی قائل نشدند و علیرغم تماس اداره کل فرهنگ و مدیریت اسلامی در مطبوعات هرمزگان و البته مرحله اول نیز برگزار شد، از افتتاح پنل مرکز مطبوعات خودداری کردند و حتی خود را ملزم به پاسخگویی به کارشناسان و مدیران استانی برای اثبات انحصارطلبی و تمامیت خواهی ریشه دار در بدنه مرکز مطبوعاتی نمی دانستند. و وزارت ارشاد.

مردم هنوز باور نکرده اند که ایران قدرتمند متعلق به همه مردم است. آنها همچنان به دنبال نقض حقوق افراد، زیر پا گذاشتن قانون، فرار از خرد جمعی و پیگیری شیوه های منسوخ شده با تجمع شبانه روزی هستند.

گروهی که دیگر حنایشان رنگ چندانی ندارد و اخیرا یکی از خبرنگاران مطرح و مطالبه گر استان به دلیل ارائه یکی از رسانه های فعلی اجازه سفر ریاست جمهوری به هرمزگان را پیدا نکرد و این افراد متناقض نشان دادند که هرگز در مجموع نه احترامی برای مردم در رسانه ها وجود دارد و نه حمایتی از دولت.

  مطبوعات باید مطالبه گر باشند + اسامی برگزیدگان جشنواره ابودر

سه عضو هیأت مدیره خانه مطبوعات که به تازگی با رای چهار تن دیگر از اعضای این اتحادیه پست خود را از دست داده اند، چاره ای جز تکیه بر لابی های قدرت و تخریب ویترین جعلی خود ندارند. بیشتر و بیشتر . ما شک نداریم که چهره واقعی آنها به زودی آشکار می شود و روز عذاب دنیوی آنها فرا می رسد.

رفتار و سیاست‌های آنان در پیوند با بزرگان فرهنگ و ارشاد اسلامی طی سال‌های گذشته نشان داده است که برای اجابت خواسته‌های غیرقانونی و قرار دادن مدیران در زیر لوای تمامیت‌خواهی خود، با گل و شیرینی شروع می‌شود و اگر کارگردان امتناع می کند

البته در ششم بخمن 1400 به مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی اطلاع داده شد که تماس این اداره کل بی فایده بوده و با عذرخواهی واهی در جلسه صلح و سازش این اداره کل شرکت نکردند. در گذشته.

بر اساس اعلام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، دومین جلسه مجمع عمومی فوق العاده از ساعت 10 صبح روز 20 خرداد ماه 1400 به صورت الکترونیکی آغاز می شود، اما تا ساعت 10:30 صبح هیچ یک از کارمندان این سازمان حضور ندارند. مجمع عمومی یک اداره کل و گروهی از کارشناسان وزارت فرهنگ و فرهنگ نمی دانستند چرا این اقدام غیرقانونی است. اقدامی که جنبه حقوقی دارد و مصداق واقعی قصور محسوب می شود و به اهالی مطبوعات هرمزگان امکان مراجعه به مراجع قضایی را می دهد.

گفتنی است تا زمان نگارش این متن هیچ اطلاعیه ای مبنی بر تاخیر، انصراف و دلیل اتخاذ این تصمیم وجود نداشت و این رویه خطرناک که انتخابات این اتحادیه را برای چهارمین بار به تاخیر می اندازد، شبهات بسیاری را در ذهن همگان ایجاد می کند. . آنها این سوال را در ذهن خود ایجاد می کنند که واقعاً منافع چه کسانی در خطر است؟! در این شرایط امیدواریم وزارت فرهنگ و ارشاد برای اتخاذ روش های عجیب و غیرقانونی پاسخ روشنی داشته باشد و با اطمینان بخشی به رسانه ها به دنبال بازگشت به قانون باشد.

  مصدومیت 5 کودک بر اثر سقوط از سرسره هوایی

دیدگاهتان را بنویسید