تدابیر لازم برای جلوگیری از شیوع سویه جدید امیکرون در کشور اندیشیده شود

به گزارش موج نیوز، محمد محبر معاون اول رئیس جمهور در جلسه کمیته ویژه تاج و تخت که ظهر امروز (چهارشنبه) با حضور دفتر رئیس جمهور و وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، جمعیت هلال احمر برگزار شد. رئیس جمهور و مقامات مربوطه. چهره ها. وی با اشاره به افزایش بیماران سرپایی و بستری ناشی از سویه جدید امیکرون در کشور، تاکید کرد: عادی سازی و رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی تاثیر بسزایی در گسترش سویه جدید میکرون دارد و باید اقدامات لازم برای جلوگیری از آن انجام شود. گسترش این سویه جدید بیماری «در کشور فکر کنید.

مردم در هفته های آینده دستورالعمل های بیشتری را برای بیماری عروق کرونر قلب دنبال خواهند کرد

وزیر بهداشت همچنین با اشاره به رشد سویه جدید امیکرون در سراسر کشور تاکید کرد: عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در هفته‌های آینده عواقب جدی برای نظام سلامت و مردم خواهد داشت. شیوع این سویه جدید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بیش از پیش است، در غیر این صورت مجبور به اعمال محدودیت های بیشتر و سخت گیرانه تری در سراسر کشور خواهیم بود.

همچنین در این جلسه وزارت بهداشت گزارشی از آخرین وضعیت بیماری عروق کرونر قلب در کشور و جهان، آمار افزایش بیماران سرپایی و بستری و مرگ و میر ناشی از سویه جدید Omicron و افزایش قرمز و نارنجی ارائه کرد. شهرها در رنگ آمیزی عروق کرونر جدید.

در ادامه، مصوبات و محدودیت های پیشنهادی وزارت بهداشت و کشور برای مقابله با سویه جدید Omicron جهت تصویب در ستاد ملی تاج مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  طرح ساماندهی و ارتقای کیفی سیما و نمای ورودی های شهرک کوم تدوین شد.

دیدگاهتان را بنویسید