تاکنون بیش از 400 کارت هوشمند سوخت رمزگشایی شده است

تاکنون بیش از 400 کارت هوشمند سوخت رمزگشایی شده است

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کوم گفت: تاکنون بیش از 400 کارت هوشمند سوخت رمزگشایی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج قم، سید محمود طاهری «پس از حمله سایبری به سامانه هوشمند سوخت در 25 نوامبر سال جاری. مدیر منطقه در خصوص کارت سوخت از جمله رمز کارت گفت: و اختلال در عرضه سوخت در پمپ بنزین های کشور به منظور ایمن سازی زیرساخت ها و شبکه های مرتبط با سامانه هوشمند سوخت، برخی از این سامانه ها با تاخیر وارد دایره شدند. بازیابی.لذا در راستای احترام به مشتری و اقدامات متعاقب ستاد مرکزی شرکت، بازیابی رمز کارت هوشمند سوخت از تاریخ 19/10/1300 در محدوده پدرخوانده آغاز گردیده و تاکنون بیش از 400 کارت هوشمند سوخت رمزگشایی شده است.
سیدمحمود طاهری افزود: مالکان خودروهایی که رمز کارت سوخت خود را فراموش کرده و یا آن را اشتباه وارد کرده اند; آنها می توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و ملکی و تلاش برای بازیابی رمز خود، با مراجعه حضوری به مرکز شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کوم، نسبت به بازیابی رمز کارت سوخت خود اقدام کنند.
لازم به ذکر است، درخواست کارت سوخت المثنی تنها با مراجعه حضوری به مالک خودرو با در دست داشتن مدارک هویتی خودرو در خدمات پلیس +10 امکان پذیر است و ثبت نام کنندگان کارت سوخت المثنی می توانند مراحل صدور کارت خود را از www.epolice .ir.
مدارک لازم برای رمزگشایی کارت سوخت:
حضور مالک یا نماینده قانونی
کارت هوشمند سوخت اصل را ارائه دهید
فرم درخواست تغییر رمز عبور را پر کنید
شناسنامه مالک (نامه سازمانی برای نمایندگی اشخاص حقوقی)

  چهارمین دوره مسابقات ورزشی جام آرنا در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید