بارش برف و باران در پایتخت

به گزارش موج نیوز، بر اساس بررسی پیش بینی ها و نقشه های هواشناسی، امروز (7 بهمن) تا بامداد فردا (7 بهمن) به دلیل عدم وزش باد قابل توجه در مناطق پرتراکم شهری، هوای استان تهران صاف تا نیمه ابری خواهد بود. آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

از عصر امروز (6 بهمن) با نفوذ سامانه بارشی از عصر امروز تا جمعه (9 بهمن) در ساعاتی معین در بخش‌های جنوبی و نیمه شمالی منطقه به تدریج افزایش ابر افزایش می‌یابد. و برف و در ارتفاعات مه و برف و کولاک پیش بینی می شود.

از پنجشنبه شب (6 بهمن) تا شب جمعه (9 بهمن) در برخی نقاط به ویژه در مناطق جنوبی و غربی استان، در ارتفاعات وزش باد نسبتا شدید تا شدید و کولاک وجود دارد.

از روز پنجشنبه (7 بهمن) تا شنبه (9 بهمن) کاهش محسوس دما بین 4 تا 8 درجه سانتیگراد و یخ زدگی سطح زمین به ویژه در نیمه شمالی استان پیش بینی می شود.

روزهای شنبه و یکشنبه (9 و 20 بهمن ماه) آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و در مناطق پرتردد در ساعاتی خاص همراه با تجمع آلاینده های هوا و بدتر شدن کیفیت هوا پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای 9- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شد.

آسمان تهران فردا (8 بهمن) ابری و بارانی همراه با احتمال رگبار برف و وزش باد در بعدازظهر با حداکثر و کمینه دمای 9 و -1 درجه سانتیگراد است. همچنین جمعه (8 بهمن) صاف همراه با وزش باد و گاهی وزش باد. در برخی ساعات شدید همراه با غبار محلی و در بعدازظهر ابری و گاهی بارش باران و برف و وزش باد و دمای هوا در گرمترین و سردترین هوا به 7 و 2- درجه سانتیگراد می رسد.

  قیمت ارز دولتی 17 آذر 1400 اعلام شد / نرخ 47 ارز عمده

دیدگاهتان را بنویسید